Úspěšná fotomodelka Claire Muzik ozdobou letošního mezinárodního veletrhu Motocykl 2014!

06.03.2014

K nadupaným mašinám neodmyslitelně patří i nádherné ženy. A blonďatá kráska českého původu je trefou do černého! Pochází z Prahy, ovšem již delší dobu žije v Las Vegas. Claire se jednou rozhodla, že se stane známou glamour modelkou a to se jí také povedlo. Nyní patří mezi nejznámější tváře tohoto byznysu.

claire muzik

Foto: Pradofoto, Gary Miller, easyriders, Karl Yamashita

Claire Muzik byla hostem již na předešlém ročníku tohoto veletrhu motocyklů, čtyřkolek a příslušenství. Kromě modelingu a focení se věnuje také právě takovým akcím, jako jsou různé výstavy a veletrhy. Součástí je také neustálé cestování, ale to už k tomu prostě patří.

Galerie

Svou nádhernou tvář a dokonalé tělo občas propůjčuje různým firmám, objevuje se v reklamách a také hudebních videoklipech. Tahle holka prostě umí prodat své přednosti. Samozřejmě v tom nejlepším slova smyslu, pokaždé se jedná o seriózní obchod. Prostě byznys.

claire muzik

claire muzik

claire muzik

claire muzik

claire muzik

Fandím
5 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Claire Muzik

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
focení, modelky, ceske modelky, krásky, krásné ženy, žhavé dívky, fotomodelky, glamour model, pózování, výstavy, Claire Muzik fotky, Claire Muzik sexy, claire muzik, claire muzik pics, motocykl, motocykl 2014, veletrhy, krásné ženy a motorky, holky a mašiny
TOPlist