Upíři pláčou - Twilight překonal rekord v nominacích na Zlatou malinu!

10.01.2013

Kristen Stewart a Robert Pattinson se sice zase dali dohromady, ale to nezabránilo tomu, aby jejich dílo nezískalo nejvyšší počet v nominacích na filmovou anticenu! Závěrečný díl upírské ságy s názvem Twilight: Rozbřesk - 2. část totiž obdržel v úterý neuvěřitelných jedenáct nominací na Zlatou malinu! Respekt!

light
Foto: Bontonfilm

Kristen Stewart (22) a Robert Pattinson (26) se mohli snažit sebevíc, ale jejich herecké výkony a koneckonců celý film bude prostě vždycky u určité skupiny lidí vzbuzovat smích. Zatímco pubertální mládež tají dech pokaždé, když Robert či Kristin vzdechne, organizátoři Zlatých malin jsou vůči sentimentalitě odolní, a proto nadělil upírskému eposu rekordní počet nominací!

Milence může potěšit jen fakt, že nominaci na nejhorší film má také akční příběh Bitevní loď, komedie Můj otec je šílenec nebo film Tisíc slov s Eddiem Murphym v hlavní roli. Jenže pouze v případě Twilight porota "ocenila" nominací též režii, scénář i všechny herecké výkony.

Čtěte také

Twilight saga byla na Zlatých malinách pravidelně zastoupena, ale nikdy se jí nepodařilo obsadit všechny hlavní kategorie anticeny. Až tento rok! Vypadá to jakoby organizátoři soutěže zlomyslně čekali na poslední díl, aby to mohli emoupírům v nominacích natřít ...

Mimochodem, Kristen Stewart si dokonce vysloužila dvojí nominaci - kromě upírské série má ještě šanci díky titulní roli v dobrodružné pohádce Sněhurka a lovec. Získá herečka dvě maliny naráz?

Laureáti už 33. ročníku soutěže o nejhorší filmové projekty budou vyhlášeni 23. února, den před udílením Oscarů. Ceny za nejhorší snímky a herecké počiny každoročně uděluje nadace G.R.A.F., ale nápad na filmové anticeny, které by byly protiváhou Oscarů, pochází od publicisty a filmového nadšence Johna Wilsona.

Fandím
22 fanoušků
Nesnáším
6 antifanoušků
Celebrity:
Robert Pattinson, Kristen Stewart

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, herečky, americké herečky, americké celebrity, herci, američtí herci, zlaté maliny, twilight video, Zlaté maliny anticeny, anticeny, Zlaté maliny ceny, Zlaté maliny nominace, Zlaté maliny ocenění, Zlaté maliny nejhorší filmy, Zlaté maliny nejhorší výkony, Twilight film, Twilight trailer, Twilight ukázka, Twilight: Rozbřesk
TOPlist