Únos: John Cusack pátrá po sériovém vrahounovi!

26.11.2013

Mysteriózní krimithriller vypráví o detektivovi, který se snaží najít únosce své dcery! Hlavní role v americko-australském filmu Únos se zhostil John Cusack. 

unos
Foto: Intersonic

Zapálený policista Mike (John Cusack) je na stopě vraha řádícího v ulicích Buffala. Poté, co Mikovi zmizí dcera, se tento případ stává osobním. Mike je ochoten udělat vše pro nalezení své dcery a ví, že pokud svou dceru nenajde do 48 hodin, tak už ji pravděpodobně nikdy neuvidí.

Australský režisér a příležitostný herec Morgan O'Neill natočil zatím jen tři filmy - Solo (2006), Únos (2012) a naposledy Drift (2013).

Jeho druhý celovečerní snímek, který právě přichází do českých kin, je slušně natočenou temnou krimi ve stylu filmu Sedm, která má sice nějaké ty mouchy, ale to jí milovníci old-school stylu určitě odpustí!

Americko-australský mysteriózní krimithriller Únos/The Factory má v českých kinech premiéru 28. listopadu 2013.

Fandím
2 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Dallas Roberts, Michael Trevino, John Cusack, Cindy Sampson, Sonya Walger, Mae Whitman, Morgan O'Neill

Filmy:
Únos

Kategorie:
Filmy, Právě v kinech,

Tagy:
Celebrity, herečky, americké herečky, Zahraniční celebrity, youtube, americké celebrity, zahraniční herečky, herci, zahraniční herci, youtube video, američtí herci, youtube com, americké filmy, američtí režiséři, zahraniční režiséři, režiséři, americký film, Právě v kinech, australské filmy, Morgan O'Neill film, Morgan O'Neill režie, Morgan O'Neill Únos, Morgan O'Neill The Factory, John Cusack Únos
TOPlist