"Ufounka" Lady Gaga opět ovládla udílení cen MTV!

07.11.2011

Americká zpěvačka získala celkem čtyři ocenění v rámci evropských hudebních cen MTV! Lady Gaga (25) za sebou nechala své kolegy Justina Biebera a Bruna Marse, které obdrželi jen dvě sošky!

lady
Lady Gaga opět přiletěla z nějaké cizí planety ...
Foto: Isifa

Lady Gaga (25), která sbírá na Evropských hudebních cenách MTV (EMA) sošky takřka se železnou pravidelností, byla oceněna ve čtyřech kategoriích. Zpěvačka získala ceny v kategoriích nejlepší ženská umělkyně, nejlepší píseň (Born This Way), nejlepší videoklip za tutéž píseň a za nejlepší fanouškovskou obec!

Čtěte také


Americká zpěvačka samozřejmě nezůstala nic dlužna své pověsti extravagantní umělkyně a do irského Belfastu, kde se ceny udílely, dorazila v opět super oblečku. Na hlavě měla něco jako plechovou mísu a za sebou vláčela obrovské kotouče z nějaké látky.

Pánové byli už slabší, alespoň co se týče počtu cen a originálních obleků. Justin Bieber (17) je podle MTV nejlepším mužským umělcem a také největší popovou hvězdou, zatímco Bruno Mars (26) byl zvolen největším novým objevem a navíc uspěl v kategorii objev s nejlepší schopností prorazit.

Rocková kapela Thrity Seconds To Mars byla vyhlášena nejlepší alternativní skupinou, nejlepším představitelem hip hopu znovu Eminem, nejlepší rockovou skupinou Linkin Park a nejlepší živé představení podle hlasujících předvádí Katy Perry.

Udílení cen moderovala herečka a zpěvačka Selena Gomez (19), která je jak známo přítelkyní největší popové hvězdy. Speciální a již dříve ohlášené ocenění pro "globální ikonu" získala legendární britská kapela Queen.

Fandím
26 fanoušků
Nesnáším
11 antifanoušků
Celebrity:
Bruno Mars, Lady GaGa

Kategorie:
Hudba,

Tagy:
Celebrity, zpěvačky, Zahraniční celebrity, youtube, americké celebrity, zahraniční zpěvačky, americké zpěvačky, Lady Gaga video, youtube video, Lady Gaga videoklip, Lady Gaga fotky, youtube com, Lady Gaga ceny MTV, Lady Gaga MTV, Lady Gaga ceny, Lady Gaga Born This Way, populární zpěvačky, Lady Gaga foto, Lady Gaga ocenění, Lady Gaga nominace, Lady Gaga nominace MTV
TOPlist