Účastnice VyVolených Eva Feuereislová si nechala udělat silikonové pětky a teď se s nima všude chlubí!

01.05.2014

Domácí celebritka, která se kromě VyVolených objevila také v SuperStar udělala rázný krok ke slávě. Prošla plastikou a začala se svlíkat. Neúspěšná soutěžící reality show je prostě přesvědčena o tom, že její tvář patří do českého šoubyznysu a snaží se pro to udělat cokoliv.

Eva Feuereislová
Zdroj: Profimedia.cz

Eva Feuereislová je klasickým případem člověka, který se do českého šoubyznysu dostane skrze reality show a navíc je v tom nějaká kauza. V případě Evy se jedná o vytunelovaný autobazar, který svým zákazníkům způsobil milionové škody a podle některých zdrojů prý o všem moc dobře věděla. Ona sama svou vinu samozřejmě popírá.

Po neúspěšné štaci ve VyVolených se blondýnka obávala, že jak rychle se stala medializovanou osobou, tak stejně rychle na ní všichni zapomenou. To nechtěla dopustit, a tak vyrazila do boje. Začalo to vlasy, poté přišla plastika poprsí a úprava stehen. Eva má ještě v plánu plastiku nosu a operaci zubů.

No a aby byla pro bulvár nadále zajímavá, tak se velmi ochotně začala svlékat a chlubit se svými novými pětkami. Do toho přišlo nějaké to focení a dokonce se snažila proniknout do života některých známých lidí. No vypadá to na další zlatokopku, která se stane občas pro bulvár zajímavá. Samozřejmě tím, že odloží oblečení.


Fandím
0 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Eva Feuereislová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, Eva Feuereislová VyVolení, Eva Feuereislová, Eva Feuereislová pětky, Eva Feuereislová silikony, Eva Feuereislová prsa, Eva Feuereislová poprsí, Eva Feuereislová umělé poprsí, Eva Feuereislová pětky prsa, Eva Feuereislová odhalené poprsí, celebritky, bulvár celebrity, hvězdičky
TOPlist