Tyhle dva Andílci letěli! Victoria Secret ukončila spolupráci s dvěma topmodelkami

28.02.2015

Značka Victorias Secret je patrně nejznámější značkou prádla na světě. Významně k tomu přispívají postavy tzv. Andílků, vybraných topmodelek s božským tělem, které se vždy na nějakou dobu značce upíší a jsou pouze její. To s sebou přináší obrovskou popularitu, na druhou stranu Andílci se obnovují a dívky musí počítat s tím, že jimi nejsou navždy.

Karlie Kloss
Zdroj: Instagram

Z Češek mezi nimi byly třeba Daniela Peštová (44), nebo Karolina Kůrková (31), jednou ze služebně nejstarších je pak Adriana Lima (33), která takto funguje již 15 let!

Některé modelky ale říkají, že je práce pro tuto značku po mnoha letech již poněkud unavuje a dokonce i omezuje. Proto některé z modelek ukončily na vlastní žádost spolupráci s touto značkou. Jedná se třeba o Karlie Kloss (22) nebo Holanďanku Doutzen Kroes (30).

Doutzen Kroes
Zdroj: Instagram

Důvod by ale mohl být také finančního rázu. Andílci prý musí počítat od nového roku s výrazně nižšími výdělky, zatímco dříve si vydělaly v řádu milionů za kontrakt, nyní musí počítat „pouze“ se 100 000 dolary! 

Fandím
4 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Karlie Kloss, Adriana Lima, Karolína Kurková, Daniela Peštová, Doutzen Kroes

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
sexy celebrity, fotky celebrit, Sexy modelky, Karolína Kurková foto, Adriana Lima foto, sexy ženy, modelky foto, nejslavnější modelky, nádherné ženy, Daniela Pestová foto, módní značky, móda, žhavé modelky, modelky VS, modelky Victoria Secret, sexy celebrity foto, Adriana Lima VS, Karlie Kloss foto, Doutzen Kroes foto, spodní prádlo VS
TOPlist