Tvůj snoubenec, můj milenec: Jak přebrat kámošce přítele těsně před svatbou!

13.05.2011

V jedné z hlavních rolích americké komedie se objevuje Kate Hudson! Snímek "Tvůj snoubenec, můj milenec" pokračuje v tradici romantických filmů, které mají jedinou funkci - při jeho sledování na všechno zapomenout.


Foto: Hollywood Classic Entertainment

Na oslavě svých třicátých narozenin se Rachel White (Ginnifer Goodwin) začíná trápit pocitem, že jí život zatím nevychází podle jejích představ. Má sice skvělou práci v prestižní právní kanceláři na Manhattanu, to ale Rachel ke štěstí nestačí. Spokojené flirtování její nejlepší kamarádky, krásné a energické Darcy (Kate Hudson), a jejího okouzlujícího snoubence Dexe (Colin Egglesfield) ještě podtrhne Rachelin pocit osamělosti - večer bude opět odcházet domů sama.

Tentokrát se ale ráno probudí vedle Dexe, svého spolužáka z univerzity a snoubence Darcy. Rachel ani Dex si nedokážou vysvětlit, jak mohli nechat vše zajít tak daleko, a snaží se na společně strávenou noc zapomenout. Svatba Darcy a Dexe se blíží a Rachel si začíná uvědomovat, že nečekaný románek s Dexem možná nebyla chyba. Stojí nyní před těžkou volbou: dá přednost přátelství s nejlepší kamarádkou, nebo lásce svého života?Film natočil podle úspěšné knihy Emily Giffin "Něco vypůjčeného" režisér Luke Greenfield, jehož nejznámějším snímkem je komedie Sexbomba od vedle. Je autorem také několika bezvýznamných televizních filmů a seriálu Mimoni v Americe.

Snímek Tvůj snoubenec, můj milenec, který má být klasickou "romanťárnou", se snaží zároveň i psychologizovat, což se mu ale příliš nedaří, a tak výsledkem je tuctová a přeslazená limonáda, která skutečně plní jen oddychovou funkci ...

Americká romantická komedie Tvůj snoubenec, můj milenec/Something Borrowed má v českých kinech premiéru 12. května 2011.

Fandím
5 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Steve Howey, John Krasinski, Ashley Williams, Kate Hudson, Ginnifer Goodwin, Colin Egglesfield

Filmy:
Tvůj snoubenec, můj milenec

Kategorie:
Filmy, Zahraniční celebrity, Právě v kinech,

Tagy:
Celebrity, herečky, americké herečky, Zahraniční celebrity, youtube, americké celebrity, zahraniční herečky, herci, zahraniční herci, youtube video, američtí herci, youtube com, americké filmy, američtí režiséři, zahraniční režiséři, režiséři, americký film, Tvůj snoubenec můj milenec, Tvůj snoubenec můj milenec trailer, Tvůj snoubenec můj milenec video, Tvůj snoubenec můj milenec foto, Tvůj snoubenec můj milenec premiéra, Tvůj snoubenec můj milenec film, Something Borrowed photo, Something Borrowed trailer, Something Borrowed video, Something Borrowed film, Something Borrowed movie, Luke Greenfield, Luke Greenfield film, Luke Greenfield movie, Luke Greenfield režie
TOPlist