Tvoje tvář má známý hlas odhalila první dvě jména

25.07.2017

Na podzim vyjede televize Nova s další řadou stále ještě úspěšného pořadu Tvoje tvář má známý hlas, už víme první dvě jména.

Jitka Válková
Zdroj: Instagram

Prvním z nich je zpěvačka Leona Machálková, která má za sebou muzikálovou zkušenost, takže náročná taneční čísla by jí neměla činit problémy. "Jsem fanynkou tohoto pořadu, moc se mi česká verze líbí. Při sledování show jsem dýchala s každým účastníkem. Obrovskou poklonu skládám všem maskérům. Ve skrytu duše jsem si přála, abych byla oslovena. A ono se to povedlo. Mám velkou radost," svěřila se Leona.

A nadšená je také druhá známá účastnice, zpívající Miss Jitka Boho (25), dříve Válková: "Určitě u mě panuje nervozita a zároveň pocity štěstí i zvědavosti, jak to celé bude probíhat. Když jsem se to dozvěděla, byla jsem v šoku. Je to obrovská výzva a rozhodně půjdeme všichni za své hranice."

Fandím
3 fanoušci
Nesnáším
2 antifanoušci
Celebrity:
Jitka Válková

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
ceske modelky, krásné modelky, Missky, televizní pořady, české Missky, nova, Jitka Válková miss, televize nova, pořady Nova, Jitka Boho modelka, Jitka Boho Miss, Jitka Boho Válková, Tvoje tvář má známý hlas, leona machálková tvoje tvář má známý hlas jitka boho tvoje tvář
TOPlist