TV Nova získala licenci na nový komediální kanál Smíchov!

05.12.2012

Televizi Nova byla udělena licence k celoplošnému zábavnímu kanálu, který by měl být její šestou stanicí! Rada pro rozhlasové a televizní vysílání, která licenci udělila, dala TV Nova rok na to, aby stanice začala vysílat.

nova
Foto: TV Nova

Televize Nova se zatím odmítá k novému celoplošnému kanálu s názvem Smíchov, který má mít spíše zábavní charakter, oficiálně vyjadřovat. Není tedy jasné, kdy začne stanice vysílat a jaké pořady bude mít ve svém programu.

Čtěte také

TV Nova v červenci spustila kanál pro muže s názvem Fanda, a kromě mateřské stanice dále provozuje kanál Nova Cinema, sportovně založenou, leč placenou Nova Sport a českou verzi hudební stanice MTV.

Ale ani konkurence nezahálí - v říjnu začala vysílat stanice cílící na zábavu TV Pětka a v listopadu TV Šlágr zaměřená na lidovou hudbu či dechovku. Navíc TV Prima chce na začátku roku spustit dokumentární kanál Prima Zoom a Česká televize někdy v průběhu příštího roku kanál pro děti (zatím bez názvu).

Kategorie:
Televize,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, youtube.com, youtube, moderátorky, české moderátorky, youtube video, moderátoři, čeští moderátoři, TV Nova, smíchov, televizní stanice, televizní kanály, Smíchov kanál, Smíchov stanice, Smíchov TV Nova, Smíchov zábava
TOPlist