TV Nova bude vysílat akční seriál podle komiksu!

28.06.2011

Premiéra úspěšného amerického seriálu Lidský terč se koná dnes na TV Nova! Seriál natočený podle stejnojmenného komiksu Lena Welna a Carmina Infantina slibuje pěstní souboje, přestřelky, zvláštní efekty i propracované detektivní zápletky.


Foto: wikipedia.org

Hlavním protagonistou seriálu je Christopher Chance, kterého ztvárnil bývalý voják Mark Valley, u nás známý ze seriálu Kauzy z Bostonu (Boston Legal). Po dvanáct večerů budeme sledovat, do jakých potíží zavede Christophera jeho nebezpečné povolání – zabývá se totiž ochranou osob. Je tedy soukromým detektivem a bodyguardem v jednom.Jeho metoda práce je krajně nebezpečná, neboť pracuje v utajení a snaží se dostat do co největší blízkosti oběti, rozpoznat, odkud přichází hrozba, a pak ji eliminovat. Sám se tedy stává terčem a v zájmu ostatních nasazuje krk.

V úvodní epizodě si dokonce jako malý bonus můžeme vychutnat i hollywoodskou hvězdu Dannyho Glovera. Seriál Lidský terč můžete vidět každou středu na TV Nova ve 21:30!

Fandím
0 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
William Mapother, Jackie Earle Haley, Sam Vincent, Chi McBride, Erick Avari, Donny James Lucas, Mitch Pileggi, Emmanuelle Vaugier, Autumn Reeser, Lennie James, Danny Glover, David Nykl, Hiro Kanagawa, Alex Fernandez, Chad Willett

Filmy:
Lidský terč

Kategorie:
Televize,

Tagy:
seriály, americké seriály, televizní seriály, Mark Valley, Claire Smithies, Rey Valentin, Courtney Ford, Lidský terč foto, Lidský terč seriál, Lidský terč TV Nova, Lidský terč vysílání, Lidský terč video, Lidský terč premiéra, Lidský terč komiks, Lidský terč ukázka, Human Target foto, Human Target photo, Human Target video, Human Target trailer, Human Target series, Human Target TV Nova
TOPlist