TV Nova a TV Markíza budou společně hledat Hlas Česko Slovenska!

18.10.2011

Česká TV Nova a slovenská TV Markíza příští rok spustí nejnovější světově úspěšnou pěveckou show! Češi a Slováci se budou moci stát "Hlasem Česko Slovenska" bez ohledu na vzhled či věk!

hlas
Foto: TV Nova

Hlas Česko Slovenska je zcela nový, unikátní projekt, jehož jediným cílem je objevit ten nejlepší hlas v obou zemích. To je základní pravidlo soutěže, kterou na jaře 2012 uvedou na svých obrazovkách TV Nova a TV Markíza.

Osobní koučové z řad uznávaných osobností českého a slovenského šoubyznysu si vyberou své talenty, budou je trénovat a jejich cílem bude dovést je až k vítězství. Poprvé v historii hudebních soutěží tak nebude záležet na vzhledu, věku, oblečení nebo vizáži, ale pouze na pěveckém talentu, resp. hlasu. Jedinou podmínkou k přihlášce do soutěže je minimální věk 16 let.„The Voice of“ je původem holandská televizní show, za kterou stojí mediální magnát a producent John de Mol. V Nizozemsku, kde byla show The Voice of Holland uvedena premiérově v lednu 2011, se stala jedním z nejúspěšnějších televizních projektů v historii a přilákala k obrazovkám přes 3 miliony diváků.

O tři měsíce později uvedla americká televizní stanice NBC první řadu The Voice s obrovským diváckým úspěchem a v současnosti připravují tvůrci druhou řadu. Kouči v americké verzi byli třeba popová diva Christina Aguilera nebo frontman kapely Maroon 5 Adam Levine.

Stejně jako Česko a Slovensko čeká premiérová řada soutěže „The Voice of“ v roce 2012 i Belgii, Francii, Velkou Británii a Austrálii. Kdy přesně však bude show spuštěna a kdo z českých a slovenských umělců se ujme koučingu soutěžících, zatím není jasné. Hlavní cenou bude finanční odměna a vydání vlastního alba u společnosti Universal.

Kategorie:
Televize,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, youtube, TV Markíza, televizní pořady, youtube video, youtube com, moderátoři, čeští moderátoři, TV Nova, televizní série, české pořady, pěvecké soutěže, pořady TV Nova, Hlas Česko Slovenska, Hlas Česko Slovenska TV Nova, pořady TV Markíza, The Voice of, The Voice of video, The Voice of ukázka
TOPlist