TV Barrandov obnovuje hlasatele - bude se jím říkat "průvodci programem"!

12.03.2013

Programem komerční stanice provede diváky dvojice Marie Retková a Aleš Cibulka! TV Barrandov chce zavedením televizního průvodce především zlepšit a podpořit orientaci diváků v programu a zároveň jim zpříjemnit sledování televize.

marie
Marie Retková a Aleš Cibulka
Foto: TV Barrandov

Průvodci programem budou k divákům promlouvat a provázet je svým příjemným hlasem každý den. Hlas průvodců doprovodí obrazová ukázka z pořadu, který následuje, a pozvánka k dalším programovým tipům dne. Sled pořadů, upoutávek a reklam, na jaký jsou diváci zvyklí z ostatních stanic, tak bude TV Barrandov zpestřovat krátkým vstupem hlasu televizního průvodce.

Marie Retková (56) a Aleš Cibulka (36) budou divákům svým hlasem zpříjemňovat sledování televize a navodí "přátelštější" atmosféru vysílání, které se na mnoha kanálech v posledních letech podle programového ředitele Petra Lesáka proměnilo spíše v odosobněné odbavování pořadů bez živých prvků ...

Oba průvodci jsou zkušení harcovníci - zatímco Marie Retková je nositelka mnoha ocenění TýTý v kategorii Televizní hlasatelka a Aleš Cibulka je jak výraznou tváří Barrandova, tak i rozhlasového éteru.  Průvodci programem se na Barrandově poprvé objevili v pondělí 11. března, kdyodstartovala jarní vysílací schéma.

První vstup se uskuteční před úvodním dílem seriálu Velkolepé století. Televizní průvodci budou s diváky Barrandova každé všední odpoledne až do Hlavních zpráv v 18:45, o víkendu pak po celý den.


Nové vysílací schéma dozná značných změn – na obrazovky se vrátí turecký seriál Velkolepé století a dojde k posílení vlastní tvorby. Pozdní odpoledne začíná na Barrandově Velkolepým stoletím, na nějž navazuje pořad ze světa slavných – Prominenti.

Poté následuje zbrusu nová soutěž, vyrobená na základě licence od izraelské společnosti Armoza Co je doma, to se počítá (v originále Upgrade). Soutěž vystřídá oblíbený pořad Co bude dnes k večeři a podvečer uzavře další soutěž – Česká tajenka, která diváky přivede až k Hlavním zprávám.

Fandím
5 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Aleš Cibulka, Marie Retková

Kategorie:
Televize,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, moderátorky, české moderátorky, moderátoři, čeští moderátoři, TV Barrandov, hlasatelky, hlasatelé, čeští hlasatelé, české hlasatelky, Marie Retková foto, Aleš Cibulka foto, Marie Retková fotky, Aleš Cibulka fotky, Marie Retková TV Barrandov, Aleš Cibulka TV Barrandov, Marie Retková moderování, Aleš Cibulka moderování, Marie Retková hlasatel, Aleš Cibulka hlasatel
TOPlist