TV Barrandov byla poprvé nejsledovanější stanicí! Díky mrtvému skladateli!

30.01.2012

TV Barrandov zaznamenala v sobotu 28. ledna 2012 historický podíl na sledovanosti! Rekordní úspěch přinesl stanici pořad Největší hity Karla Svobody, který sledovalo 720 000 dospělých diváků!

karel
Karel Svoboda
Foto: TV Barrandov

Pořad Největší hity Karla Svobody si v sobotu večer pustil každý šestý Čech, který měl právě zapnutou televizi. Vzpomínka na legendárního skladatele dosáhla podílu 18,8% a ratingu 8,2%, což je zcela rekordní výsledek, prakticky nejlepší od začátku měření sledovanosti TV Barrandov peoplemetry.

Karel Svoboda (1938-2007), který před pěti lety spáchal sebevraždu na zahradě své vily v Jevanech, je v posledních dnech probírán téměř ve všech médiích, které připomínají nejen jeho tvorbu, ale také se bohužel soustřeďují na senzace kolem jeho úmrtí.

Pořad TV Barrandov byl speciálním dílem show To byl náš hit a na Karla Svobodu v něm ve vyprávění a písničkách vzpomínali Karel Gott, Lucie Bílá, Hana Zagorová, Václav Vorlíček, Helena Vondráčková, Pavel Vítek, Marta Jandová, Leona Machálková nebo Vendula Auš Svobodová.

Show To byl náš hit pokračuje dvěma sobotními speciály "Nejlepší zpěváci" a "Nejlepší zpěvačky", aby se 13. února vrátil na pondělní večer valentýnským dílem duetů.

Fandím
3 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Karel Svoboda

Kategorie:
Televize,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, skladatelé, TV Barrandov, Karel Svoboda fotky, čeští skladatelé, TV Barrandov pořad, Karel Svoboda foto, televizní stanice, české televize, sledovanost, TV Barrandov sledovanost, TV Barrandov ukázka, TV Barrandov Karel Svoboda, TV Barrandov konkurence
TOPlist