Turné Arakain s Lucií Bílou pokračuje velkolepým koncertem!

15.05.2012

Kapela, která letos slaví 30. výročí existence a završila své úspěšné jarní turné s Lucií Bílou, už pracuje na jeho pokračování. Arakain totiž vyslyšel volání tisíců fanoušků po dalších koncertech a vyvrcholením oslav bude 26. října 2012 velkolepý koncert v Praze.

bila
Lucie Bílá na koncertě Arakainu!
Foto: Mirek Valenta

Kapela Arakain během jarní šňůry Arakain XXX Best of Tour 2012 s exkluzivním hostem Lucií Bílou, která trvala téměř dva měsíce, navštívila čtrnáct míst po celé České republice. Mnohým fanouškům však překvapivě v seznamu měst chyběla Praha, na kterou, i vzhledem k obrovské odezvě, přichází řada nyní.

V pátek 26. října 2012 se tak uskuteční velkolepý a největší koncert Arakainu pro tento rok, a to v Praze v Letňanech v areálu PVA Expo. Chybět nebude opět mnohonásobná slavice Lucie Bílá, která si celé turné neuvěřitelně užívala, a dále účast přislíbil i někdejší zpěvák Arakainu Petr Kolář.

Koncert navíc v rámci Arakain Tribute bloku zahájí celá řada dalších zajímavých hostů. A ani areál výstavních prostor v Letňanech není pro tento jedinečný koncert zvolen náhodně. Hlavní důvodem je především kapacita, se kterou bylo nutno ve všech sálech jarního turné bojovat, a také dopravní obslužnost.

Vstupenky na největší koncert Arakainu pro rok 2012 jsou již nyní k dispozici v e-shopu na stránkách kapely a od 15. května také v sítích Ticketportal a Ticket-Art. Fanoušci tak mohou zakoupit vstupenky z limitované edice za zvýhodněnou cenu, a navíc jako bonus obdrží i kupon na DVD zdarma, které získají právě na tomto koncertu.

Fandím
48 fanoušků
Nesnáším
9 antifanoušků
Celebrity:
Lucie Bílá

Interpreti:
Arakain

Kategorie:
Hudba,

Tagy:
Celebrity, zpěvačky, České celebrity, české zpěvačky, Lucie Bílá video, hudebníci, čeští hudebníci, lucie bílá fotky, Lucie Bílá foto, muzikanti, čeští muzikanti, Lucie Bílá zpěv, Lucie Bílá Arakain, Lucie Bílá kapela, Lucie Bílá návrat do kapely, Lucie Bílá zpívání, Lucie Bílá Arakain Tour
TOPlist