Třináctiletá čeká na Slovensku dítě! A bydlí na ubytovně s celou rodinou…

05.06.2015

Teprve třináctiletá Malvína ze Slovenska čeká dítě. V současné době je již v osmém měsíci, o těhotenství prý dlouho ani nevěděla…

Zdroj: Reprofoto (3x)

Děsivé zanedbání sexuální výchovy ukázal případ třináctileté slovenské dívky. Dívka nejenže už nějakou dobu žije sexuálním životem, ale například prý ani netušila, že to, že nedostala menstruaci, může signalizovat těhotenství. Na to, že je těhotná přišla až v šestém měsíci, kdy se její tělo začalo měnit a její matka jí poslala pro těhotenský test. Na potrat, o kterém by prý jinak uvažovala, již bylo pozdě.

Dívka přitom žije v příšerných poměrech, se svou rozvětvenou rodinou na ubytovně a je otázkou, zda jí místní „sociálka“ dovolí sem přivést novorozené dítě… Otcem dítěte je třiadvacetiletý muž, který prý není prvním sexuálním partnerem dívky. Muž se prý nyní nachází v Irsku a uniká tak trestní odpovědnosti za styk s nezletilou.

Trestně odpovědná je ale také matka, která těhotenství své dcery neoznámila na policii. Slovenský Nový čas informuje o tom, že na ubytovně jsou děsivé hygienické podmínky, několik dětí skončilo v nemocnici a roční dítě zde zemřelo na meningokokovou infekci a otravu organismu. 

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
slovenky, těhotenství, rómky, šokující zprávy, Třináctiletá má dítě, Třináctiletá Slovenka, Třináctiletá Slovenka dítě, těhotná třináctiletá Slovenka, 13letá těhotná Slovenka, sociální případy, život na ubytovně, šokující případy, šokující zprávy Slovensko, styk s nezletilou, pohlavní styk s nezletilou, sexuální život nezletilých, sex s nezletilou, sexuální zločiny, těhotenství 13leté
TOPlist