Tři sestry oslaví třicet let, a to na turné, Fanánek bude mít místa nohy pivo!

03.03.2015

Kapela, která vznikla původně jako čistá recese, Tři sestry, oslaví neuvěřitelných 30 let. Soubor bude slavit pracovně, tedy na turné! Začíná se již tento měsíc.

Lou Fanánek Hagen
Zdroj: Facebook

Kapela Tři sestry toho přežila mnoho. Kromě jiného také smrt dvou lidí, kteří měli ke kapele velmi blízko. V roce zemřel bubeník kapely Hadr, vyprávělo se, že mu spadl na hlavu při autonehodě snowboard, o dvanáct let později pak František Sahula, který s kapelou občas hrával a kterého zabili pro pár korun jeho kumpáni z hospody…

Kapelou prošlo mnoho jiných členů, ústřední duo se však drží i nadále. A to tvoří Ing. Magor a hlavně Lou Fanánek Hagen (48), alias František Moravec, autor mnoha popových textů, či textů muzikálů a  osůbka ze showbyznysu dostatečně známá.

Od incidentu, kdy před mnoha lety Fanánek usnul na kolejích a vlak mu ujel nohu, musí nosit protézu, což je jeho fanouškům dobře známo. Na letošním turné bude hrát protéza velkou úlohu. Studentka umění a designu Markéta Matějková pro Fanánka vytvořila speciální protézu ve tvaru půllitru s pivní pěnou, což Fanánka a celé Tři sestry určitě velmi dobře charakterizuje!

Fandím
4 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Lou Fanánek Hagen

Interpreti:
Tři sestry

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
česká hudba, české koncerty, české kapely, Lou Fanánek Hagen foto, Tři sestry koncert, Tři sestry výročí, Tři sestry turné, Tři sestry Facebook, Tři sestry kapela, legendární české kapely, Lou Fanánek Hagen noha, Lou Fanánek Hagen koncert, Lou Fanánek Hagen Facebook, František Moravec foto, František Moravec fotografie
TOPlist