Transformer Bumblebee dostane svůj vlastní film!

02.01.2018

Pokud je Bumblebee váš nejoblíbenější Transformer, pak máme výbornou zprávu! Bumblebee dostane svůj vlastní film a oproti velkolepým Transformerům Michaela Baye (52), Bumblebee bude režírován Travisem Knightem (44), který o filmu říká, že chce do něj vnést humor a srdce.

Hailee Steinfeld

Knight v interview pro magazín Empire uvedl: " Chci vzít tuto velkolepou frančízu a zaměřit se na ten maličký roh celého obrazu. Vše, co jsem přinesl do filmu Laika, uměleckou směs temnoty a světla, intenzity i tepla, humoru a srdce, chci vdechnout do frančíze"

Film bude sledovat Bumblebleeho v osmdesátých letech, kdy se mladá žena jménem Charlie (Hailee Steinfield) stane jeho majitelkou. Na prvním oficiálním plakátu můžeme vidět Bumblebeeho jako starého brouka Volkswagen.

Více o ději filmu zatím nikdo neví. Bude to vůbec první Transformers spin-off, a také první film o transformerech, který nebude režírovat Michael Bay. Jsme na Bumblebeeho samostatný film opravdu natěšení!

Podívejte se na 10 skvělých akčních scén oblíbeného žlutého Transformera

Fandím
0 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Hailee Steinfeld

Kategorie:
Filmy, Filmové novinky,

Tagy:
akční filmy, spin-off filmy, spin-off, Bumblebee, Bumblebee film, Bumblebee Spin-off, Transformers, Travis Knight, Hailee Steinfield filmy, brouk Wolksvagen
TOPlist