Tragédie, Vlasta Horváth ze SuperStar přišel o bratra…

24.04.2016

Vlasta Horváth (38), který vyhrál pěveckou soutěž SuperStar prožívá hrozné chvíle. Musí se totiž smířit s obrovskou životní tragédií, neboť mu zemřel mladší bratr.

Vlastimil Horváth
Zdroj: Václav Sadílek

Martin Horváth byl v první řadě nadšeným fotbalistou. Svému slavnějšímu bratrovi byl neuvěřitelně podobný a stejnou měl i povahu, v první řadě byl velmi skromný a slušný. Martin hrál v juniorské reprezentaci a také na Euru. Po skončení aktivní kariéry se stal trenérem mládeže.

V roce 2008 musel dokonce čelit rasistickým komentářům rozhodčího Ladislava Marešky, ale celá kauza byla nakonec odložena. Tehdy se prý na hřišti omylem srazil s rozhodčím, když se hnal za míčem. Rozhodčí pak nechtěl uznat jeho omluvu a nadával mu do cikánů a nakonec mu dal prý červenou kartu. Rozhodčí pochopitelně vše popřel. 

Fandím
3 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Vlastimil Horváth

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
český bulvár, čeští zpěváci, pěvecké soutěže, české celebrity novinky, zpěváci Superstar, Vlastimil Horváth bratr, Vlastimil Horváth rodina, Vlastimil Horváth smrt bratra, Vlastimil Horváth Superstar, Vlastimil Horváth zpěvák, smrt bratra, úmrtí bratre, Martin Horváth, Martin Horváth smrt, Martin Horváth úmrtí
TOPlist