Tragédie: Agáta Hanychová a Sámer Issa spolu pořád nemluví!

24.10.2011

Bývalí milenci Agáta Hanychová (26) a Sámer Issa (26) si asi udělali něco moc "vošklivýho"! Modelka a zpěvák spolu sice v minulosti chodili několik měsíců, ale teď si nemůžou přijít na jméno!

Agáta Hanychová
Zdroj: INSTItest

Agáta Hanychová (26) se po velmi dlouhé době potkala na jednom místě se svým expřítelem, a hned z toho byl skandál! Jakmile modelka zjistila, že na akci v obchodmím centru je i Sámer Issa, chtěla odejít. Nakonec si to rozmyslela (asi byla vázaná smlouvou), ale odmítala se k němu přiblížit nebo se s ním dokonce fotografovat. Jako by byl Sámer prašivý nebo co!


Čtěte také


Známá modelka se však aspoň nechala přemluvit od novinářů, kteří ji žádali o společný snímek s exmilencem, a udělala jednu takovou prasárnu, která zpěváka určitě nepotěší. Doslova řekla: "Chtěli jste mít moji fotku se Sámerem, tak budete mít fotku s jeho nejlepším kamarádem!" Milá Agáta si v obchodě půjčila umělý sníh, nasypala ho na stůl, a srolovanou tisícikorunou předvedla, jak se "šňupe kokain". A tím chtěla jako naznačit co? Že Sámer bere drogy? :-)


Sámer Issa
Zdroj: TV Barrandov


Sámer Issa (26) se zachoval jako gentleman a rozhodl se, že nebude chování své exmilenky nijak komentovat. Jen si před novináři povzdechl, že nechápe, o co Agátě i po těch letech jde. Zpěvák jí prý přeje hodně štěstí, ale plivat na ni nebude, neb se nechce snižovat na její úroveň ... Chudák Sámer, má to ale s tou Agátou trápení! To už by si člověk radši šlehl, než tohle vidět ...

Fandím
44 fanoušků
Nesnáším
23 antifanoušků
Celebrity:
Agáta Hanychová, Sámer Issa

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, modelky, ceske modelky, herečky, České celebrity, zpěváci, české herečky, drogy, čeští zpěváci, nenávist, Sámer Issa foto, Sámer Issa policie, Sámer Issa drogy, Sámer Issa klub, Sámer Issa kokain, Agáta Hanychová drogy, Agáta Hanychová kokain, exmilenci, Sámer Issa exmilenka
TOPlist