Total Recall: Colin Farrell hledá svou identitu v remaku slavné sci-fi!

13.08.2012

Po dvaadvaceti letech přichází do kin nová verze příběhu o agentovi, který si nechá implantovat vzpomínky! V hlavní roli remaku, který dostal stejný název Total Recall, se místo rakouského svalovce Arnolda Schwarzeneggera objeví "irský střízlík" Colin Farrell!

total
Foto: Falcon

Ačkoli má tovární dělník jménem Quaid (Colin Farrell) krásnou manželku (Kate Beckinsale), kterou miluje, výlet do mysli mu připadá jako perfektní dovolená od frustrujícího života – vzpomínky na život super špióna mohou být přesně to, co potřebuje. Proces se však zvrtne a Quaid se stane hledaným mužem.

Na útěku před policií spojí s povstaleckou bojovnicí (Jessica Biel), s níž najde hlavu ilegálního odboje a pokusí se zastavit kancléře Cohaagena, který ovládá policii. Osud jeho světa visí na vlásku, když Quaid objeví svou skutečnou identitu a svoji pravou lásku ...

V roce 1990 byl do kin uveden film Total Recall, kde si pod režijním vedením Paula Verhoevena zahrál hlavní roli agenta Quaida slavný svalovec Arnold Schwarzenegger. Po dvaadvaceti letech se hollywoodští filmaři rozhodli dodat výbornému osmdesátkovému béčku digitální nádech a vytvořili stejnojmenný remake s Colinem Farellem.

Fanoušci původního snímku bude však poněkud zklamáni - jde o remake se vším všudy, který sice nekopíruje děj "jedničky", ale jinak se věrně drží přelohy. Až na pár skvěle zrežírovaných akčních scén nenabízí film nic nového - navíc podle prvních diváků režisér odstranil z příběhu všechny bizarnosti a humor (který činily první snímek kultovním) a udělal z Total Recall obyčejnou akční střílečku s nádechem sci-fi.

Americko-kanadský sci-fi thriller Total Recall má v českých kinech premiéru 16. srpna 2012.

Fandím
12 fanoušků
Nesnáším
2 antifanoušci
Celebrity:
Bokeem Woodbine, Len Wiseman, Steve Byers, Colin Farrell, Jessica Biel, Ethan Hawke, Bryan Cranston, Bill Nighy

Filmy:
Total Recall, Total Recall

Kategorie:
Filmy, Právě v kinech,

Tagy:
Celebrity, herečky, americké herečky, Zahraniční celebrity, youtube, americké celebrity, zahraniční herečky, herci, zahraniční herci, youtube video, američtí herci, youtube com, americké filmy, američtí režiséři, irské celebrity, Právě v kinech, Colin Farrell film, irští herci, Total Recall film, Total Recall foto, Total Recall trailer, Total Recall video, Colin Farrell Total Recall, Len Wiseman film, Len Wiseman režie, Len Wiseman Total Recall, Total Recall remake, Total Recall fotky, Total Recall premiéra, Total Recall ukázka, Total Recall sci-fi
TOPlist