Tori Spelling a její manžel prý aféru jen předstírali! Chtěli prý jen získat novou reality show!

26.04.2014

Sledovanost je magické zaklínadlo všech, kdo pracují pro televizi. Pokud upadá, znamená to, že váš pořad televize brzo stáhne a vy přijdete o obživu. To samé platí o Tori Spelling (40) a její reality show.

Tori Spelling
Zdroj: The Heart Truth, wikipedia.org

Nyní se objevilo tvrzení, že Tori dokonce předstírala nedávnou nevěru svého manžela, aby si zajistila novou reality show True Tori, která bude vyprávět právě o osudech páru, který bojuje s nevěrou.

Co vše člověk může udělat pro peníze a slávu? Tori Spelling prý dokonce neváhala a předstírala, že jí její manžel Dean McDermott (47) byl nevěrný, čímž chtěla přilákat diváky k obrazovkám a přinutit je sledovat její další, pěkně divoké osudy.

Dean McDermott
Zdroj: Muse Entertainment Enterprises

Ať tak či tak se ukazuje, že mnoho z rádoby reality show je různě přibarvené, jako třeba to, že se Tori stará o své děti sama, jako nezávislá a schopná matka po odchodu jejího manžela do léčebny. Přitom má však Tori k ruce prokazatelně hned čtyři pomocníky, a to pouze pro péči o děti…

Fandím
3 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Dean McDermott, Tori Spelling

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity, Kauzy,

Tagy:
Tori Spelling manžel, Tori Spelling aféra, Dean McDermott závislost, Tori Spelling články, Tori Spelling kauza, Tori Spelling novinky, Tori Spelling nevěra, Tori Spelling Beverly Hills, Donna Beverly Hills, nevěra v manželství, dean mcdermott nevěra, dean mcdermott, true tori, tori spelling show
TOPlist