TOP 5 nejvíc sexy hudebních videoklipů

09.08.2019

Pokud se chcete v dnešní době prosadit v hudebním průmyslu, ani zdaleka vám nestačí hudební talent. Můžete mít sebelepší hlas či být skutečným kytarovým virtuosem, ale pokud postrádáte sexappeal, v showbyznysu si zkrátka neškrtnete. Jedním z hlavních důkazů zatraktivňování muziky jsou nesporně hudební videoklipy, ve kterých zpěváci a zpěvačky často odhalují svá těla.

Showbizu jsme se dnes zaměřili na ty nejvíc sexy videoklipy z hudební branže, které zvedají teplotu pokojů, ve kterých si je lidé pouští, alespoň o deset stupňů celsia. Dnes se zaměříme na zpěvačky, ale pokud budete mít zájem, můžeme se v budoucnu pustit i do mužských umělců. Stačí nám napsat do komentářů. Teď se s námi ale už pojďte podívat na ty nejžhavější hudební videa!

Selena Gomez – Hands to Myself

Dnešní článek začneme mladičkou herečkou a zpěvačkou, která se však navzdory svému talentu proslavila především svým vztahem se zpěvákem Justinem Bieberem (25). Selena Gomez (27) však už dávno není ta roztomilá holčička, ale skutečná žena, což dokazuje nejen svou filmovou, ale i hudební kariérou.

Stačí se podívat na její klip k písni Hands to Myself, ve kterém hraje žárlivou expřítelkyni, která pronásleduje svého bývalého. Ačkoliv to může znít jako oplzlý stalking, celý klip je neuvěřitelně sexy. Selena se v něm povaluje v posteli oděná pouze ve spodním prádle a později se přesune do napuštěné vany, kde se zbavuje i posledních zbytků oblečení, které zakrývalo její intimní místa.

Beyoncé – Partition

Bylo by hříchem, pokud bychom v dnešním článku nezmínili zpěvačku, kterou většina Američanů považuje za bohyni sexappealu. Je pravdou, že má tělo Beyoncé (37) skutečně něco do sebe. Můžete se o tom přesvědčit v klipu k písni Partition z hudebního alba, které nese jméno zpěvačky.

Videoklip z roku 2013 se natáčel v pařížském kabaretu s názvem Crazy Horse, který je velmi důležitý i pro osobní život zpěvačky. Právě zde jí totiž rapper Jay-Z (49) požádal o ruku. Samotný klip začíná skutečně decentně, ale postupně začíná víc a víc ukazovat zpěvaččino tvarované tělo. Beyoncé se v něm přeměňuje ve svůdnou kabaretní tanečnici, má na sobě jen několik strategicky umístěných provázků. V momentech, kdy je vidět pouze její silueta, to navíc vypadá, že na sobě nemá vůbec nic.

Fergie – M.I.L.F. $

Následující zpěvačka se proslavila svým účinkováním v americkém hiphopovém uskupení s názvem Black Eyed Peas. To ale Fergie (44) později opustila, jelikož se chtěla soustředit na svou sólovou kariéru. Během té dala vzniknout několika známým songům včetně London Bridge, Fergalicious nebo M.I.L.F. $, jehož videoklip vám chceme dnes představit.

M.I.L.F. je zkratkou amerických slov, která dohromady znamenají dospělou ženu, která je i přes svůj věk stále velmi sexy. Doslovný překlad těchto slov je však před desátou hodinou nepublikovatelný, taže pokud jej chcete opravdu znát, budete muset využít Google. V práci bychom to však raději nedělali.

K natáčení klipu k písni z roku 2016 si navíc Fergie přizvala několik dalších slavných žen, které již sice nejsou nejmladší, ale to jim na kráse rozhodně neubírá. Mimo jiné zde můžete zahlédnout například Chrissy Teigen (33), Kim Kardashian (38) a mnoho dalších spoře oděných žen s plnými tvary.

Jennifer Lopez – Booty

Když už jsme zmínili plné ženské tvary, nesmíme opomenout Jennifer Lopez (50). Ta se proslavila nejen jako zpěvačka, ale i díky svým filmovým rolím. Žádný z jejích filmů však nebyl žádným kinematografickým zázrakem a jedinými oceněními, které kdy „JLo“ získala, byly dvě Zlaté maliny za nejhorší herečku a nejhorší kombinaci k vidění ve filmu Lásku s rizikem.

V hudební branži se jí však daří lépe a mimo skvěle se prodávajících alb získala Lopez i nominaci na Grammy. Právě ve svých hudebních klipech může zpěvačka konečně bezostyšně ukazovat své tělo, aniž by se musela zavděčit filmovým kritikům. Příkladem za všechny je i videoklip k písni Booty, k jehož natáčení si přizvala Iggy Azaelu (29).

Obě zpěvačky se přísně drží názvu písně, který se do češtiny dá přeložit jako „zadeček“. Právě ženská pozadí jsou hlavním motivem hypnotického čtyřminutového videa, ve kterém naolejované ženy nakrucují v nepatrných plavečkách. Video je tak žhavé, že je opatřeno varováním.

Nicki Minaj – Anaconda

Nakonec jsme si pro vás nechali videoklip, který je skutečně synonymem odhalování zadnic v hudebních klipech. Za úspěšnou písní Anaconda (a jejím ještě úspěšnějším klipem) totiž nestojí nikdo jiný než Nicki Minaj (36), která na svém zadku doslova vybudovala kariéru.

Pokud jsme u klipu k písni Booty tvrdili, že obsahuje hodně záběrů na pozadí zpěvaček, Anaconda se mu zdatně vyrovnává. Nicki se v klipu přesouvá mezi džunglí a posilovnou, ale kamkoliv přijde, twerkuje. Twerk je speciálním druhem tance, při kterém tanečnice natřásají své pozadí. Nicki je navíc jednou z těch, které opravdu mají čím třást. Zpěvačka je navíc obklopena dalšími tanečnicemi, které se jejím výkonem rozhodně nenechávají zahanbit.

(tod)

Fandím
22 fanoušků
Nesnáším
5 antifanoušků
Celebrity:
Nicki Minaj, Selena Gomez, Jennifer Lopez, Beyoncé Knowles

Filmy:
Láska s rizikem

Kategorie:
Filmy, Filmové novinky,

Tagy:
hudební videoklipy, sexy zpěvačky, sexy videoklipy, krásné zpěvačky, lechtivé videoklipy, Selena Gomez videoklipy, Jennifer Lopez videoklipy
TOPlist