TOP 5 nejvíc sexy filmových „záporaček“

05.06.2019

Záporné postavy mohou nabývat různých tvarů a forem. Koneckonců nedávno jsme vám přinesli článek o těch nejlepších záporácích filmové historie. Ti se většinou vyznačovali svou děsivostí a maniakálním chováním. Zloduši však mohou být ve filmech zobrazeni i jiným způsobem, obzvlášť když jsou to ženy.

Filmaři se totiž u budování ženských padouchů většinou soustředí na to, aby byly opravdu sexy. Jakkoliv se to může zdát povrchní, na spoustu diváků krásná ženská těla skutečně fungují. Vítejte na Showbiz.cz, kde vám dnes představíme pětici těch nejvíc sexy ženských záporáků z filmů.

Madison Lee – Charlieho andílci: Na plný pecky

Akční film Charlieho andílci je plný krásných žen v upnutých kostýmech. Druhý díl série s podtitulem Na plný pecky se však rozhodl hladinu ženské krásy ještě o něco zvýšit a kromě hlavního tria hrdinných agentek se v něm objevila i a nebezpečná Madison Lee.

Tu si ve snímku zahrála krásná Demi Moore (56), které to v roli hlavního nepřítele agentek neskutečně slušelo. Madison je bývalým „andílkem“, tedy agentkou stejné organizace, jež zaměstnává hrdinky, které se ji snaží zastavit. Madison však tým superšpionek opustila, aby se stala nájemným zabijákem. Přestože byla v době natáčení o několik let starší než její hrdinné protějšky, rozhodně je v sexappealu doháněla.

Kromě ohromujícího vzhledu však Madison disponuje i obrovským intelektem. Mimo jiné je například i držitelkou Nobelovy ceny za astrofyziku. Je tak ideálním balíkem krásného těla a geniálního mozku. Škoda jen, že je zároveň i vraždícím maniakem.

Xenia Onatopp: Zlaté oko

Druhé místo dnešního článku sexy filmových „záporaček“ obsadila Xenia Onatopp, kterou můžete znát z jedné z nejúspěšnějších bondovek s Piercem Brosnanem (66) v hlavní roli. Bond se vždy mohl chlubit rychlými auty a krásnými ženami a ani Zlaté oko není v tomto ohledu žádnou výjimkou.

Dnes tu však nejsme kvůli sporťákům, ale kvůli ženám, a proto vám chceme představit nizozemskou krásku Famke Jansenn (54), která ztvárnila nebezpečnou Xenii Onatopp. Ta nebyla typickou bondgirl, ale někým, kdo se aktivně snažil zhatit plány agenta s krycím jménem 007. Nejenže je Xenia neuvěřitelně sexy, ale vzrušuje ji násilí. Proto se v něm naprosto vyžívá a využívá každičké příležitosti, aby mohla někomu způsobovat utrpení.

Nejraději své oběti odstraňuje tím, že je svede a při sexu z nich doslova vymáčkne život. Zkráttka je stiskne svýma nohama, dokud nepřestanou dýchat. Její oběti si před svou smrtí alespoň trochu užijí.

Jennifer: Jennifer’s Body – Bacha, kouše!

Následující políčko dnešního žebříčku sexy ženských padouchů není tak úplně poctivé, jelikož Jennifer z filmu Jennifer’s Body – Bacha, kouše! není ze své podstaty úplně zápornou postavou. Vzhledem k tomu, co se z ní však během filmu stane a tomu, že jí ztvárňuje nádherná Megan Fox (33), jsme ji zkrátka na dnešní seznam zařadit museli.

Jennifer je totiž nevinnou středoškolskou studentkou, která se stane obětí satanistického rituálu. Jelikož však není ani zdaleka tak nevinná, rituál, který vyžaduje neposkvrněnou pannu, děsivě selže a z mladé dívky s ďábelským tělem se tak stává ďábel v těle mladé školačky. Ten se rozhodne využít chtíče místních chlapců, pro které je tělo Jennifer naprosto neodolatelné a jednoho po druhém je brutálním způsobem vraždí.

T-X – Terminátor 3: Vzpoura strojů

Když se řekne Terminátor, je krásné ženské tělo asi tím posledním, co vás v tu chvíli napadne. Pravděpodobně si představíte původem rakouskou horu svalů, která někomu oznamuje: „Já se vrátím.“ Pokud si však vzpomenete na třetí díl série s podtitulem Vzpoura strojů, dojde vám, že vraždící roboti z budoucnosti nejsou vždy mužského pohlaví.

Ve třetím díle se totiž objevila téměř nezničitelná T-X, která dala staršímu modelu T-850 dost zabrat. Nejenže dokáže měnit části svého těla ve zbraně podobně jako T-1000 z minulého dílu, a že je zároveň i rychlejší a chytřejší, ale navíc i nebezpečně krásná. To proto, že ji ve filmu hraje americká supermodelka Kristanna Loken (39).

T-X byla stvořena pro dokonalou infiltraci mezi obyčejné lidi a dokáže tak přizpůsobovat různé části svého mechanického těla, aby byla její kamufláž co nejefektivnější. Nevíme, zda je zvětšení poprsí něčím, co vás v davu skryje, ale rozhodně si na to nebudeme stěžovat.

Catherine Tramell – Základní instinkt

U koho jiného náš žebříček ukončit než u nejslavnější role Sharon Stone (61). Ta měla za svůj život celou řadu svůdných rolí, ale žádná z nich nebyla tak ďábelsky přitažlivá jako role Catherine TramellZákladním instinktu. Jen scéna jejího vyšetřování se tak nesmazatelně zapsala do dějin filmové historie, že se stala obětí nespočtu různých napodobenin a parodií.

Není se čemu divit. Stone je ve svém bílém kostýmku neskutečně sexy. V momentě, kdy bez spodního prádla přehodí jednu nohu přes druhou, se orosilo čelo nejednomu divákovi. Catherine je šílenou sériovou vražedkyní, která využívá své vraždy jako inspiraci pro vlastní románovou tvorbu. Jde o nebezpečnou spisovatelku, která se nebojí využívat svých ženských předností, aby dosáhla svých cílů.

(tod)

Fandím
24 fanoušků
Nesnáším
3 antifanoušci
Celebrity:
Demi Moore, Megan Fox, Famke Janssen, Kristanna Loken, Sharon Stone

Filmy:
Základní instinkt, Jennifer's Body - Bacha, kouše!, Charlieho andílci: Na plný pecky, Zlaté oko, Terminátor 3: Vzpoura strojů

Kategorie:
Filmy, Filmové novinky,

Tagy:
modelky, americké herečky, krásné herečky, filmová nahota, Terminátor 3, filmové role, herečka Megan Fox, bondovky, dokonalá ženská postava, filmoví záporáci, Charlieho andílci, sexy role, akční herečky, tajný agent
TOPlist