TOP 100 česko-slovenských erotických filmových scén: 90. místo – Kristýna Leichtová

03.10.2010

Redakce Showbiz.cz pro vás připravila unikátní seriál, ve kterém vám představíme 100 nejerotičtějších scén českého a slovenského filmu z období let 1940 až 2009.

Na sestavení žebříčku se podíleli členové redakce ve spolupráci s filmovými recenzenty se zaměřením na českou a slovenskou kinematografii. Pořadí scén bylo určeno na základě 4 hodnotících kritérií: míra nahoty, délka nahoty, kreativita zpracování a herecký výkon hlavních protagonistů scény.

Každý den tak u nás naleznete novou scénu s nahou českou nebo slovenskou herečkou. Vychutnejte si dnešní 90. místo s Kristýnou Leichtovou ve filmu Účastníci zájezdu (2006)!

90. nejerotičtější filmová scéna zde!


Čtěte více: TOP 100 česko-slovenských erotických filmových scén zde!

Popis erotické scény
Denisa (Kristýna Leichtová) a její kamarádka se sluní na pláži a středem jejich zájmu je sympatický plavčík a jeho "mužské reakce". Když si Denisa rafinovaně sundá horní díl plavek, připoutá tím sice plavčíkovu pozornost, ale její kamarádku to dost rozesmutní. Inu, na rozdíl od Denisy v sobě nemá tolik odvahy a strašně se stydí ...

Fotky z filmu a postery


Shlédněte film Účastníci zájezdu zde!

Popis filmu
Film pojednává o Češích, kteří cestují autobusem na dovolenou k Jadranu. Dalo by se říct, že hlavní postavou je zakomplexovaná Jolana a její rodiče, jejichž partnerství léty dospělo k stereotypu. Autobus však skrývá další postavičky - třeba stárnoucí dámy Helgu a Šarlotu, zpěváka Maxe, který si chce od erotických dobrodružství odpočinout s kamarády - gayi, nebo naivní průvodkyni Pamelu, která chce z téhle skupiny lidí vytvořit správnou partu. Během cesty a pobytu u moře na všechny čeká řada komických, ale i absurdních situací.

Debut režiséra Jiřího Vejdělka byl natočen podle stejnojmenného románu nejpopulárnějšího českého spisovatele Michala Viewegha a získal vcelku příznivé kritiky a stal se dokonce jedním z nejnavštěvovanějších filmů roku. Eva Holubová byla za roli Jolaniny matky nominována na Českého lva.

TOP 100 česko-slovenských erotických filmových scén zde!

Další scénu z našeho TOP 100 žebříčku u nás naleznete opět zítra!

Fandím
46 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Jiří Vejdělek, Kristýna Leichtová

Filmy:
Účastníci zájezdu

Kategorie:
Celebrity,

Tagy:
Celebrity, herečky, erotické scény, Nahé celebrity, nahé herečky, herci, čeští herci, Nejerotičtější filmové scény, nahé scény, nejerotičtější scény video, český film, nejerotičtější scény, Kristýna Leichtová fotky, Kristýna Leichtová photos, Kristýna Leichtová sexy, české erotické scény, český film video, nahé herečky video, herečky video, daily motion, Kristýna Leichtová video, Kristýna Leichtová sex, Kristýna Leichtová nude, Kristýna Leichtová naked, Kristýna Leichtová topless, Kristýna Leichtová nahoře bez, Kristýna Leichtová erotika, Kristýna Leichtová erotická scéna, Kristýna Leichtová sex scene, Kristýna Leichtová nahé fotky, Kristýna Leichtová nude photos, Kristýna Leichtová naked pictures, Kristýna Leichtová prsa, Účastníci zájezdu video, Michal Viewegh, TOP 100 česko-slovenských erotických filmových scén
TOPlist