TOP 100 česko-slovenských erotických filmových scén: 63. místo – Simona Chytrová

30.10.2010

Redakce Showbiz.cz pro vás připravila unikátní seriál, ve kterém vám představíme 100 nejerotičtějších scén českého a slovenského filmu z období let 1940 až 2009.

Na sestavení žebříčku se podíleli členové redakce ve spolupráci s filmovými recenzenty se zaměřením na českou a slovenskou kinematografii. Pořadí scén bylo určeno na základě 4 hodnotících kritérií: míra nahoty, délka nahoty, kreativita zpracování a herecký výkon hlavních protagonistů scény.

Každý den tak u nás naleznete novou scénu s nahou českou nebo slovenskou herečkou. Vychutnejte si dnešní 63. místo s Simonou Chytrovou ve filmu Tankový prapor (1991)!

63. nejerotičtější filmová scéna zde!


Čtěte více: TOP 100 česko-slovenských erotických filmových scén zde!

Popis erotické scény
Důstojnická panička Janinka Pinkasová (Simona Chytrová) a rotný ČSLA Danny Smiřický (Lukáš Vaculík) jsou konečně sami! Konečně jejich těla splynou ve vášnivém objetí ... Jenže hopla! Danny jako voják zbavený možnosti stýkat se se ženami byl tak nadržený, že u něj došlo k jevu zvanému odborně ejaculatio preacox! Ale Janince to koneckonců nevadí a na druhý pokus naštěstí opravdu dojde k pohlavnímu styku bez jakýchkoliv problémů. Jen aby se to nedozvěděl její manžel!

Herečka Simona Chytrová byla obsazována jen do filmů svého manžela Víta Olmera. Ostatní režiséři zřejmě poznali, že tato kráska moc hereckého talentu nepobrala. Zajímavé je, že podobným problémem jako Danny Smiřický trpěl také ve filmu Ostře sledované vlaky hlavní hrdina Miloš Hrma.

Film Tankový prapor ke stažení zde!Popis filmu
Hrdinou neradostného i když převážně humorného pohledu na vojenský život v roce 1953 je rotný Dany Smiřický (Lukáš Vaculík), potýkající se společně se svými kamarády s tupostí a "buzerací" důstojnického sboru. Popisuje Danyho milostnou avantýru s manželkou jednoho z důstojníků, Janinkou Pinkasovou (Simona Chytrová), jeho vzpomínky na nepřístupnou pražskou dívku Lizetku, a především to, jak s přehledem vzdoruje důstojnické blbosti, reprezentované majorem Borovičkou (Roman Skamene), která útočí ze všech stran ...

Film Tankový prapor natočený podle stejnojmenného románu Josefa Škvoreckého byl svého času první soukromý film vzniklý v České republice od znárodnění kinematografie v roce 1945. Snímek natočil Vít Olmer a byl zřejmě jeho poslední kvalitní film, který pro kina natočil. Pak se vrhnul do fimů Nahota na prodej a Playgirls a stal se sběratelem Plyšových lvů.

TOP 100 česko-slovenských erotických filmových scén zde!

Další scénu z našeho TOP 100 žebříčku u nás naleznete opět zítra!

Fandím
5 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Vít Olmer, Simona Chytrová, Lukáš Vaculík

Filmy:
Tankový prapor

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, herečky, České celebrity, erotické scény, Nahé celebrity, nahé herečky, Nahé české celebrity, české herečky, nahé české herečky, nahé české modelky, herci, Nejerotičtější filmové scény, nahé scény, nejerotičtější scény video, český film, nejerotičtější scény, české erotické scény, český film video, nahé herečky video, herečky video, daily motion, Simona Chytrová foto, Simona Chytrová photo, Simona Chytrová sex, Simona Chytrová sexy, Simona Chytrová sexuální scéna, Simona Chytrová sex scene, Simona Chytrová erotika, Simona Chytrová erotická scéna, Simona Chytrová topless, Simona Chytrová nahoře bez, Simona Chytrová nude, Simona Chytrová naked, Simona Chytrová nude photo, Simona Chytrová nahé foto, Tankový prapor video, TOP 100 česko-slovenských erotických filmových scén
TOPlist