TOP 100 česko-slovenských erotických filmových scén: 13. místo – Alice Bendová

19.12.2010

Redakce Showbiz.cz pro vás připravila unikátní seriál, ve kterém vám představíme 100 nejerotičtějších scén českého a slovenského filmu z období let 1940 až 2009.

Na sestavení žebříčku se podíleli členové redakce ve spolupráci s filmovými recenzenty se zaměřením na českou a slovenskou kinematografii. Pořadí scén bylo určeno na základě 4 hodnotících kritérií: míra nahoty, délka nahoty, kreativita zpracování a herecký výkon hlavních protagonistů scény.

Každý den tak u nás naleznete novou scénu s nahou českou nebo slovenskou herečkou. Vychutnejte si dnešní 13. místo s Alicí Bendovou ve filmu Duše jako kaviár (2004)!

13. nejerotičtější filmová scéna zde!


Čtěte více: TOP 100 česko-slovenských erotických filmových scén zde!

Popis erotické scény
Karin (Alice Bendová) a Jan (Ondřej Vetchý) se tajně scházejí za zády svých legitimních partnerů a docela jim to klape. Tentokrát se jejich rande odehrává v době konání fotbalového zápasu a milenci si samozřejmě nechávají puštěnou televizi, aby slyšeli, kdo dává gól. Jan se také soustředí na to, aby se obrazně řečeno "trefil do brány". Vše pokazí Karin, která začne orgasticky křičet, takže ji Honza musí ucpat ústa polštářem. Ale nebojte, neudusí ji, jen přidusí!

Alice Bendová se již v našem žebříčku objevila a v obou případech byla partnerkou herce Ondřeje Vetchého. Zatímco ve filmu Báječná léta pod psa jen ukázovala svá prsa a Ondřej se díval, tentokrát přešli od slov k činům ...

Čtěte také
Popis filmu
Na pohřbu otce, za účasti jeho nesčetných milenek, se Jana (Tatiana Vilhelmová) a Anna (Karolína Kaiserová) dozvídají o existenci nevlastního bratra Vladimíra (Jan Budař). Nejmladší ze sourozenců Anna, která touží být krásnější a dokonalejší, netrpělivě čeká na svou první lásku. Její sestra Jana je zatím na pokraji nervového zhroucení ve snaze udržet své manželství se záletnickým Janem (Ondřej Vetchý). Nově objevený bratr Vladimír neuroticky hledá sám sebe a jednoduché to nemá ani dobrácký František (Saša Rašilov), který je až příliš často na služebních cestách, zatímco jeho žena Karin (Alice Veselá) si užívá života s tajným milencem ...

Film Duše jako kaviár natočil režisér Milan Cieslar podle vlastního scénáře a do hlavních rolích obsadil známé české herce a herečky. Hořká komedie si jistě našla velké množství diváků, ale zařadila se mezi snímky, které rozhodně nevstoupí do historie české kinematografie. Tatiana Vilhelmová byla za roli Jany nominována na Českého lva v kategorii nejlepší ženský herecký výkon v hlavní roli.

TOP 100 česko-slovenských erotických filmových scén zde!

Další scénu z našeho TOP 100 žebříčku u nás naleznete opět zítra!

Fandím
7 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Milan Cieslar, Ondřej Vetchý, Alice Bendová

Filmy:
Duše jako kaviár

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, herečky, České celebrity, erotické scény, Nahé celebrity, nahé herečky, Nahé české celebrity, české herečky, nahé české herečky, herci, Alice Bendová, Alice Bendová nude, Alice Bendová foto, Alice Bendová photo, Alice Bendová nude photo, čeští herci, Nejerotičtější filmové scény, nahé scény, nejerotičtější scény video, český film, nejerotičtější scény, Alice Bendová sexy, Alice Bendová sex, Alice Bendová sexuální scéna, Alice Bendová prsa, české erotické scény, český film video, nahé herečky video, herečky video, daily motion, Alice Bendová naked, Alice Bendová topless, Alice Bendová nahoře bez, Alice Bendová sexy video, Alice Bendová nahé foto, Alice Bendová erotika, Alice Bendová erotická scéna, Alice Bendová video, Alice Bendová sex scene, Alice Bendová na vodě, Alice Bendová velká prsa, Alice Bendová ňadra, Alice Bendová odhalená prsa, Alice Bendová odhalená ňadra, Duše jako kaviár video, TOP 100 česko-slovenských erotických filmových scén
TOPlist