Tonya Graves se může "radovat": Policie chytila útočníky, kteří ji napadli!

03.12.2011

Jihočeští policisté dopadli muže, kteří minulou sobotu ve Vimperku napadli zpěvačku kapely Monkey Business! Tonya Graves (43) byla údajně fyzicky napadena v jedné tamní restauraci po mítinku Dělnické strany sociální spravedlnosti.

Tonya Graves
Zdroj: Kalendář Proměny

Tonya Graves (43), která ve Vimperku zrovna koncertovala s kapelou, se šla po vystoupení najíst do jedné místní putyky. Tam ji však napadla skupinka mužů, kteří ji údajně tahali za vlasy a plivali na ni. Zpěvačce nakonec pomohli ostatní hosté a umožnili jí utéct zadním vchodem. Agresory pak po rvačce vyvedli před restauraci.

Podle policie mají oba muži ve věku 25 a 34 let kriminální minulost poměrně různého charakteru, které zahrnuje jak delikty majetkové, tak i delikty poškozující práva občanů. Tedy tzv. známé firmy ...

Čtěte také

Policie ovšem zároveň s dopadením pachatelů musela vyvracet kritiku, policisté přítomní v restauraci zpěvačce nepomohli. Ve skutečnosti prý byli v jiné místnosti a v době, kdy tam přiběhli, již bylo po šarvátce a Tonya Graves se mezitím utekla.

Oba delikventi byli již obviněni a v případě, že se jim jejich jednání prokáže, jim hrozí až tři roky oděntí svobody. Policie navíc zkoumá, zda opravdu šlo o příznivce Dělnické strany, což se zatím nepotvrdilo, ale ani nevyvrátilo.

Fandím
1 fanoušek
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Tonya Graves

Interpreti:
Monkey Business

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, zpěvačky, České celebrity, české zpěvačky, Tonya Graves, Tonya Graves foto, Tonya Graves fotky, Tonya Graves trauma, Tonya Graves znásilnění, Tonya Graves přiznání, Tonya Graves životní zážitek, Tonya Graves hudba, Tonya Graves zpěv, Tonya Graves osvěta, znásilnění zpěvačky, Tonya Graves rasistické urážky, Tonya Graves rasismus, Tonya Graves pravicoví extrémisté, Tonya Graves napadení
TOPlist