Tonda Blaník se vrací v seriálu Casting

16.03.2016

Také jste si zamilovali seriál Kancelář Blaník a hlavně jeho ústředního hrdinu, Tondu Blaníka v podání Marka Daniela? Pak se můžete těšit na další dílo na Streamu, ve kterém bude hrát opět Marek Daniel. Tentokrát půjde o seriál Casting.

Marek Daniel
Zdroj: Profimedia.cz

V seriálu se bude vše točit kolem castingové agentury. Seriál bude vytvářet ten samý tým, jaký připravuje Blaník a Autobazar Monte Carlo. V hlavních rolích se představí Jana Plodková a Jakub Žáček, lobbista Tonda Blaník - Marek Daniel, který bude v novém seriálu hypochondrickým manželem, dál hrají Vojtěch Dyk, Lukáš Pavlásek, Pavel Liška, Martha Issová, Jan Budař, Martha Issová, Tatiana Vilhelmová či Aňa Geislerová.

Scénář napsal Robert Geisler, režíruje Marek Najbrt. Na seriál Casting si ovšem musíme nějaký ten pátek počkat, jeho premiéra je plánovaná na příští rok 2017.

Fandím
2 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Marek Daniel

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
české herečky, Stream.cz, čeští herci, české seriály, Marek Daniel foto, nové seriály, Marek Daniel role, čeští herci foto, česká seriálová tvorba, Tonda Blaník, Marek Daniel nové role, Marek Daniel seriály, Marek Daniel seriál Casting, Casting nový seriál, plánované seriály, Vojtěch Dyk Casting, Lukáš Pavlásek role, Pavel Liška seriál, Martha Issová seriál Casting, nový seriál Casting, nové seriály Stream, seriály Stream
TOPlist