Tomu neuvěříte! Tahle modelka je prý v devátém měsíci! A kde je dítě?

07.03.2015

Modelka Sarah Stage pochází z Costa Rici. Sarah si vede celkem dobře, a tak se rozhodla, že ani těhotenství její slibně rozjetou kariéru nenaruší. Což se také stalo, Sarah má díky cvičení i v devátém měsíci tak malé těhotenské břicho, že by většina z nás ani nepoznala, že je vůbec těhotná!

Foto: Instagram (2x)

Sarah miluje cvičení v posilovně a neviděla jediný důvod, proč by s ním měla přestávat během těhotenství, a to včetně posilování břišních svalů, které lékaři výslovně zakazují. Právě proto se může Sarah i v devátém měsíci pochlubit vyrýsovanými břišními svaly, což je mezi těhotnými obrovská rarita.

Na většině fotek není na Sarah těhotenství vůbec patrné, a pokud by si na sebe vzala něco trochu volnějšího, nikdo nemá šanci si jeho těhotenství vůbec všimnout. Sarah není zdaleka první šílenou nastávající matkou, která se nedokázala vzdát tvrdé dřiny v posilovně ani v těhotenství. Je to ale dobře? Kam až může posedlost štíhlou figurou ženy přivést?

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity, Nahé celebrity,

Tagy:
Sexy modelky, modelky v bikinách, ženy v bikinách, latinskoamerické krásky, těhotenství, těhotné modelky, těhotné celebrity, latiny, bikini, sexy latiny, latinskoamerické celebrity, Sarah Stage, Sarah Stage foto, Sarah Stage těhotenství, Sarah Stage Instagram, Sarah Stage nahé foto, Sarah Stage sexy foto, Sarah Stage sexy fotografie, Sarah Stage modelka, latinskoamerické modelky, latinskoamerické modelky foto, latiny foto, latiny v bikinách
TOPlist