Tomio Okamura bude na TV Barrandov glosovat dění v Česku!

11.01.2012

Moravsko-japonský podnikatel, který se netají politickými ambicemi, se vrací na televizní obrazovky! Tomio Okamura (39) se objeví v novém pořadu TV Barrandov s názvem "Dobrý večer, Česko!", kde mu bude asistovat Martina Kociánová.

tomio
Martina Kociánová a Tomio Okamura
Foto: TV Barrandov

Tomio Okamura (39), o němž se v poslední době mluví jako o příštím českém prezidentovi, není v televizi žádným nováčkem. Před pár lety účinkoval v České televizi jako jeden z pěti porotců v pořadu Den D, v němž se různí podnikatelé snažili získat peníze na své originální projekty.

V nové relaci, která poběží od 30. ledna každý všední den na TV Barrandov, bude Tomio Okamura komentovat  "zákulisí politických rozhodnutí, vědeckých objevů, ekonomických prognóz i společenských událostí". Společně s ním bude dění v Česku glosovat zkušená moderátorka Martina Kociánová, jenž je známá z obrazovek TV Nova a TV Prima. 

Tomio Okamura, který má českou matku a japonského otce, dokonce kvůli svému novému angažmá skončí ve funkci mluvčího Asociace českých cestovních kanceláří a agentur. Pořad Dobrý večer, Česko! bude mít sice jen deset minut, ale to může bohatě stačit k tomu, aby si ambiciózní podnikatel nabral další fanoušky.

Bude z něj druhý Vladimír Železný, který si také díky svým originálním myšlenkám v pořadu Volejte řediteli! postupně příznivce pro své politické plány? Nechme se překvapit ...

Celebrity:
Tomio Okamura

Kategorie:
Televize,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, moderátorky, české moderátorky, moderátoři, čeští moderátoři, TV Barrandov, podnikatelé, čeští podnikatelé, japonské celebrity, Tomio Okamura foto, Tomio Okamura fotky, Tomio Okamura televize, Tomio Okamura TV Barrandov, Tomio Okamura televizní pořad, Tomio Okamura politické ambice, Tomio Okamura glosy, Tomio Okamura politika, japonští podnikatelé, Martina Kociánová foto, Martina Kociánová TV Barrandov, Dobrý večer Česko, Tomio Okamura moderování
TOPlist