Tomáš Rosický a Radka Kocurová se dočkali - mají syna!

28.06.2013

Kapitán české fotbalové reprezentace a televizní rosnička, kteří před dvěma lety o dítě přišli, se mají konečně proč radovat! Tomáš Rosický a Radka Kocurová naštěstí neexperimentovali co se týče jména a jejich syn "vstoupí do dějin" jako Tomáš Rosický junior.

tomas
Radka Kocurová a Tomáš Rosický
Foto: Profimedia.cz

Radka Kocurová (32) a Tomáš Rosický (32), kteří jsou spolu už jedenáct let, patří k nejstabilnějším párům v českém šoubyznysu. Média proto nyní očekávají, že po narození společného potomka bude co nevidět následovat velkolepá svatba.

Čtěte také

Kapitán české fotbalové reprezentace a záložník fotbalového klubu Arsenal již informaci o narození synátora potvrdil a zároveň uvedl, že matka i dítě se těší dobrému zdraví.

Druhá vicemiss ČR 2002, která porodila syna Tomáše v nemocnici v pražském Podolí, byla těhotná už před dvěma lety, ale v říjnu 2011 v pátém měsíci potratila.

Fandím
3 fanoušci
Nesnáším
2 antifanoušci
Celebrity:
Tomáš Rosický, Radka Kocurová

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, modelky, ceske modelky, České celebrity, televizní moderátorky, moderátorky, české moderátorky, Radka Kocurová fotky, sportovci, fotbalisté, čeští fotbalisté, čeští sportovci, moderátorky počasí, české moderátorky počasí, Radka Kocurová foto, Radka Kocurová dítě, Radka Kocurová matka, Tomáš Rosický otec, Tomáš Rosický potomek, Radka Kocurová potrat, Radka Kocurová porod syna, Radka Kocurová potomek, Radka Kocurová sexy, Radka Kocurová narození syna, Tomáš Rosický dítě, Tomáš Rosický foto, Tomáš Rosický fotky, Tomáš Rosický syn Tomáš
TOPlist