Tomáš Klus je opět zadaný, chodí s temperamentní surfařkou

22.07.2012

Jeden z nejúspěšnějších domácích hudebníků současnosti, Tomáš Klus, je opět šťastný. Bývalý vrcholový sportovec už nějakou dobu chodí se soutěžící z talentové soutěže Hlas Československa, Tamarou Kubovou. Podle jeho mluvčí, Báry Falgeové, se mají velmi rádi a všichni jim to samozřejmě moc přejí.

Tomáš Klus
Zdroj: ShowBiz.cz

Tomáš Klus nepatří mezi celebrity, které by pěstovaly pozornost na odhalování svého osobního života. Jeho minulé vztahy neprovázely žádné skandály, prostě si s partnerkou rozuměl nebo ne. Ať už to byl případ herečky Lenky Zahradnické nebo zpěvačky Ewy Farne. I po rozchodu zůstali dobrými přáteli a Tomáš si toho určitě velmi cení.

Červnová známost s violoncellistkou Terezií Kovalovou se snad ani nedá nazvat vztahem, zřejmě si oba ještě dříve uvědomili, že by to nebylo ono. Ale nyní je situace úplně jiná. Rodící se vztah s Tamarou přiznal sám Tomáš, který si jindy radši nechává takové informace pro sebe. Je vidět, že je opravdu šťastný a snad jim láska vydrží co nejdéle.

Celebrity:
Tomáš Klus, Tamara Kubová

Filmy:
Láska

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, zpěvák, čeští zpěváci, vztahy, přítelkyně, Tomáš Klus přítelkyně, Tomáš Klus nová partnerka, Tomáš Klus nová přítelkyně, randění, nové přítelkyně, Tamara Kubová, soutěžící hlasu, Tomáš Klus láska, Tomáš Klus vztah, písničkář
TOPlist