Tom Hardy, čekatel na Oskara, vystavil své potetované a zcela nahé tělo

09.02.2016

Britský herec Tom Hardy (38) bude už zanedlouho napjatě čekat, zda si odnese Oskara za vedlejší roli v trháku Zmrtvýchvstání, ve kterém hrál po boku Leonarda DiCapria (41). Čekání si krátí pilnou prací, natáčí novou sérii Taboo, ve které se ukáže zcela nahý!

Tom Hardy

Jde o příběh z devatenáctého století, kdy se Tom vrací z Afriky do Evropy s kapsami plnými nelegálně nabytých diamantů. V jedné scéně vystoupí Tom zcela nahý, jeho sošné tělo je pouze pokryté velmi výraznými tetováními a také rituálními jizvami.

Tom je chlap jako hora, takže se divačky musí připravit na to, že při sledování seriálu se jim bude tajit dech… Při natáčení musel Tom skočit zcela nahý do ledové vody, nevypadal ale vůbec, že by ho obtěžoval chlad, ani to, že z jeho úžasné postavy bylo vidět prostě naprosto všechno. Je to zkrátka profesionál každým coulem! 

Fandím
1 fanoušek
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Tom Hardy

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity, Nahé celebrity,

Tagy:
nahé celebrity fotky, nové filmy, nazí herci, Tom Hardy foto, nahé mužské celebrity, sexy muži, Tom Hardy role, Tom Hardy tělo, Tom Hardy sexy foto, Tom Hardy fotografie, Tom Hardy filmy, Tom Hardy Oskar, Tom Hardy nahý, Tom Hardy sexy, Tom Hardy žhavé foto, Tom Hardy pozadí, nazí muži fotky, nahé mužské zadku
TOPlist