Tom Hanks a Meryl Streep hrají navzájem své nejslavnější role (video)

17.01.2018

Tom Hanks (61) a Meryl Streep (68) jsou jedni z nejúspěšnějších herců současnosti. Nejen že mají oba několik Oscarů za nejlepší herecké výkony, ale jsou také miláčky amerického publika. A není divu, když mají za sebou takové hity jako Forrest Gump, Sophiina volba, Apollo 13 nebo Mamma Mia!

Ellen DeGeneres

Na cokoliv tito hollywoodští mazáci sáhnou, to se jim podaří. A i když třeba nemá film, ve kterém hrají takový úspěch, nikdy to není hereckými výkony těchto dvou. Hanks a Streep se letos oba objeví ve filmu Akta Pentagon: Skrytá válka, který bude mít premiéru letos v únoru. Film navíc režíruje Steven Spielberg (71), takže už je předem jisté, že o špatný film nepůjde.

Proto je svátkem, když se Streep nebo Hanks objeví v některé z mnoha amerických talk show. A 9. ledna se navíc poštěstilo dvojnásobně, když oba zavítali do The Ellen Show, kterou moderuje Ellen Degeneres (59). Ellen jim v jednu chvíli zadala úkol, aby zahráli některé z nejslavnějších postav toho druhého. A co následovalo, se nedá slovy popsat.

Je těžké posoudit, jestli je lepší Hanksova Miranda PriestlyĎábel nosí pradu nebo kovboj Woody v podání Meryl Streep. Zdá se ale, že se oba herci při této hře moc dobře bavili a navíc znají filmovou tvorbu toho druhého.

Hanksova dikce, když předváděl Margaret Thatcherovou nebo jižanský přízvuk, který dala Forrestovi Streepová, byly do puntíku přesné. Kdo podle vás zvládl role toho druhého lépe? 

Fandím
6 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Meryl Streep, Ellen DeGeneres, Tom Hanks

Kategorie:
Filmy, Filmové novinky,

Tagy:
vtipné videa, TV show, nejslavnější herečky, Ellen Degeneres Show, slavné herečky, oscaroví herci, nejlepší herci, Ellen Degeneres pořady, Tom Hanks filmy, Meryl Streep filmy, americké televizní pořady, vtipné videa celebrit, The Ellen Show, Akta Pentagon Skrytá válka, slavné role
TOPlist