Tom Cruise hodlá natočit pátý díl série Mission: Impossible!

09.05.2013

Americký herec podepsal smlouvu na další příběh agenta Ethana Hunta, který by měl mít premiéru v roce 2015! Tom Cruise (50), který již před natáčením čtyřky uvažoval o ukončení celé špionážní série, tak "opět nedodržel slovo" a vrhne se na v pořadí již pátý díl Mission: Impossible.

Tom Cruise
Zdroj: Paramount Pictures

Tom Cruise (50) si tak už znovu zopakuje roli špičkového agenta Ethana Hunta, kterou začal psát v roce 1996, kdy do kin vstoupil první film Mission: Impossible. Zatím poslední čtyřka s podtitulem Ghost Protocol měla premiéru v prosinci 2011 a po celém světě utržila na sedm set milionů dolarů.

Není tedy divu, že herec jde do projektu po hlavě a zřejmě počítá s tučným honorářem i s tučným výdělkem. Tom Cruise se navíc bude spolu s J. J. Abramsem opět dělit o post producenta, stejně jako v případě předchozích čtyř dílů.

Zatím není oficiálně jasné, kdo se ujme režie "pětky, ale podle médií je horkým kandidátem scenárista Christopher McQuarrie, který píše pokračování filmu Top Gun. Zda se Tom Cruise opět - již potřetí - v rámci natáčení podívá do Prahy, to je zatím ve hvězdách ...

Čtěte také

Je tedy nanejvýš jasné, že Ethan Hunt, který měl umřít právě ve čtvrtém díle, je živý víc než kdy jinde a rozhodně ještě nehodlá odcházet do důchodu.

Fandím
6 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Tom Cruise

Filmy:
Mission: Impossible - Ghost Protocol

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, herečky, americké herečky, Zahraniční celebrity, youtube, americké celebrity, zahraniční herečky, herci, zahraniční herci, Tom Cruise video, Tom Cruise foto, youtube video, američtí herci, youtube com, americké filmy, američtí režiséři, zahraniční režiséři, režiséři, americký film, tom cruise fotky, Tom Cruise film, Tom Cruise Mission Impossible - Ghost Protocol, Tom Cruise Mission Impossible V, Tom Cruise návrat, Tom Cruise životní role
TOPlist