Tohle že je idol všech dívek? Johny Depp vypadá nějak opuchle

04.01.2016

V Palm Springs v Kalifornii se konala první velká společenská událost tohoto roku, filmový festival. Akce se zúčastnil také jeden z nejlépe vydělávajících herců dneška, pirát Johny Depp. Ale vůbec mu to neseklo…

Johnny Depp
Zdroj: Profimedia.cz

Johny se dostavil se svou manželkou Amber Heard, která byla naprosto oslňující. A o to více vynikla vizáž Johnyho Deppa, který vypadal dost podivně.

Jeho smokingu se nedala upřít světovost, ale zato jeho účes působil na první pohled dost neupraveně. Johnymu vlasy podivně trčely, byly naprosto neupravené, nezastřižené… Že by se zrovna chystal na roli nějakého pobudy a alkoholika? 

I v obličeji vypadal Johny poněkud opuchle a nemůžeme se ubránit dojmu, že jeho jiskra je ta tam… Herečce Kate Winslett to ale rozhodně nijak nevadilo. Objímala se s ním na červeném koberci jak divá. 

Fandím
24 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Johnny Depp, Kate Winslet

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
američtí herci, Johnny Depp foto, Hollywood, Johnny Depp manželka, hollywoodští herci, Amber Heard partner, Johnny Depp fotografie, Johnny Depp vzhled, Johnny Depp styl, Johnny Depp Amber Heard, Johnny Depp herec, Johnny Depp outfit, Johnny Depp akce, Kate Winslett foto, Kate Winslett online, Kate Winslett fotografie, Kate Winslett novinky
TOPlist