Toalety pro dva, do kterých nelze vhazovat použitý papír? V Soči je možné cokoliv…

07.02.2014

Právě dnes začínají tolik očekávané olympijské hry v ruské Soči, o kterých se mluví dopředu ani ne tak kvůli sportovním výkonům, ale kvůli místu, kde se konají – v Rusku, v zemi, kde zítra znamená včera.


Mnozí sportovci a novináři již dlí nějaký ten den na místě a nestačí se divit. Ačkoliv se Rusko do budování olympijské vesničky a sportovišť pěkně opřelo, opět se totiž ukázalo, že v této zemi je možné naprosto cokoliv.

Na internet tak unikly obrázky, ve kterých můžete vidět takové perly jako například záchodové prkénko, které je připevněno obráceně, takže potřebu zde jaksi vykonávat nelze, plesnivé jídlo, toalety po dvou, radiátory topení ve třímetrové výšce, toalety, do kterých nesmíte odhazovat použitý WC papír, nebo třeba piktogramy, které na toaletě zakazují dělat prakticky vše.

Jarda Jágr si dokonce na svém Facebooku dělá legraci, že se ruští stavitelé inspirovali u chatiček našeho Zdeňka Macury pro týrané ženy. Zimní olympijské hry, které se prvně odehrávají v subtropech, ještě nezačaly a již nyní je jasné, že se máme nač těšit.

Hlavní však je, aby se hry odehrály v klidu a nenarušil je žádný teroristický útok, kterého se celý svět obává. Pochopitelně i tak držíme palce našim reprezentantům a přejeme jim i nám co nejvíce medailí!

Kategorie:
Celebrity, Skandály,

Tagy:
olympijské hry, olympijské hry Soči, olympijské hry šílené obrázky, olympijské hry Soči kuriozity, olympijské hry Soči ubytování, Soči ubytování, šílené fotky, kuriózní fotky Soči, Olympijské hry 2014, Olympijské hry Soči 2014, vtipné fotky ubytování Soči, ubytování sportovců Soči, olympiáda, zimní olympiáda, zimní olympiáda 2014
TOPlist