To se povedlo! Americký student pózuje stejně jako hvězdy showbyznysu!

09.01.2015

Také vás někdy v poslední době napadlo, že žijeme v době, kdy originalita a nápaditost je poněkud v pozadí? Dnes je moderní napodobovat, recyklovat a opičit se po druhých. Mnozí si na takové recyklaci již použitých nápadů udělají své jméno. Podobně jako jistý Mina Gerges, student z Ontaria, který si vzal za vzor známé fotografie hvězd showbyznysu.

Foto: Instagram Mina Gerges

Mina Gerges si vybral dvanáct velmi známých fotografií hvězd jako Kim Kardashian (33), Kate Perry (30), Nicky Minaj (30), Lady Gaga (28), Rihanna (26) a mnohé další. Na fotografiích se Mina stylizuje přesně do postojů hvězd, je stejně oblečený, má stejné doplňky.

Vtipné na tom je to, že když pomineme jeho obličej a tělo, fotografie vypadají velmi podobně. Až na to, že na tvorbě fotografií hvězd se podílel celý tým fotografů, stylistů a vizážistů a stály jistě pěkný balík, zatímco Mina si vše vyráběl sám a šlo prý pouze o dolarové položky.

Fandím
26 fanoušků
Nesnáším
11 antifanoušků
Celebrity:
Nicki Minaj, Katy Perry, Lady GaGa, Rihanna

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Zahraniční celebrity, zábava, vtipné fotky, vtipné fotky celebrit, Nicki Minaj foto, parodie na celebrity, fotografie celebrit, legrační fotky, celebrity parodie, americký student, student Mina Gerges, Mina Gerges, Mina Gerges fotky, Mina Gerges parodie, Mina Gerges Instagram, Mina Gerges foto, zábavní fotky, legrační celebrity fotky, Katy Perry parodie, Kim Kardashian vtipné fotky, legrácky, Nicki Minaj vtipné foto, Rihanna parodie
TOPlist