To jste ještě neviděli! Přes slovenské fotbalové hřiště jezdí vlak!

13.10.2015

Slovenský Čierny Balog rozhodně nehraje nejvyšší slovenskou nebo evropskou fotbalovou soutěž, přesto se o něm píše po celé Evropě. Mají zde totiž obrovskou kuriozitu, přes místní fotbalové hřiště jezdí vlak!

Foto: Youtube

Představte si, že sedíte na stadionu, sledujete fotbalové utkání a najednou přímo na plochu stadionu vjede vlak! Přesně to se děje na stadionu TJ Tatran Čierny Balog. Ještě než vlak přijede na plochu stadionu, je mu třeba vždy otevřít vrata. Nejde o běžný vlak, ale o Čiernohronskú Lesnú Železnicu, která vozí turisty a na stadionu jezdí mezi tribunou a hřištěm.

Video, na kterém je vidět, jak vlak na stadion vjíždí, se bleskově rozšířilo po internetu a z amatérského fotbalového týmu se stala skutečná senzace. Tak uvidíme, třeba mu zájem diváků pomůže získat popularitu a peníze a klub se probojuje do vyšších soutěží! 

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity, Videa,

Tagy:
vtipná videa, youtube.com, vtipné video, funny, fotbal, youtube videa, slovenští fotbalisté, kuriozity, Senzace, fotbal videa, kuriozity online, slovenský fotbal, TJ Tatran Čierny Balog, Čierny Balog, kuriozní video, fotbal vtipná videa, Čierny Balog fotbal, Čierny Balog fotbalové hřiště, vlak na hřišti
TOPlist