To je tělo! Dýdžej Calvin Harris se chlubí pekáčem buchet!

26.03.2015

Skotský hitmaker Calvin Harris je posedlý svým tělem a posilováním. A to také nese nezpochybnitelné výsledky. Se svou skvostnou figurou se pochlubil na Instagramu s tím, že i na turné si udělá čas na posilování.

Calvin Harris
Zdroj: Profimedia.cz

Jeho skvostné figury si všimli také u firmy Armani, která ho obsadila do role hlavní hvězdy kampaně na hodinky Emporio Armani, v kampani vystupuje Harris jen ve spodním prádle a být se rozhodně nemusí, jeho figura je bez chyby.

Nyní Harris přiznal, že se chystá na další focení a snaží se zůstat v kondici: „Jsem na turné, ale také trénuji na další focení pro Armaniho!“

A přidává své rady o tom, jak je důležité dobře jíst a spát a cvičit, i když jste na turné daleko od domova. Vzhledem k tomu, že Harris má svá vystoupení po nocích, těžko říci, jak se mu tento režim jinak daří dodržovat.

Fandím
0 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Calvin Harris

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity, Nahé celebrity,

Tagy:
nahé tělo, DJ, House music, sexy tělo, mužské tělo, sexy muži, sexy muži foto, mužské celebrity, hudební legendy, Calvin Harris foto, Calvin Harris Armani, Calvin Harris nahé foto, Calvin Harris nahé tělo, Calvin Harris Instagram, skotský dýdžej, dýdžej, dýdžej Calvin Harris, sexy břicho, House, House Dýdžej, nahé tělo foto, mužské tělo foto, celebrity Instagram, zahraniční DJ
TOPlist