To je kus! Ashley Graham první modelka větší velikosti v plavkovém speciálu na večírku jasně bodovala!

12.02.2015

Ačkoliv na přehlídkových molech nevidíte modelku, která by vážila víc jak padesát kilo při metru osmdesáti, do časopisů se modelky větších velikostí pomalu ale jistě propracovávají. V současné době je mezi nimi jasnou jedničkou Ashley Graham!

Ashley Graham
Zdroj: Instagram

Tato modelka se prodrala do nejpopulárnějšího vydání časopisu Sport Illustrated, do  jeho plavkového vydání. Ashley je dívka plných, ale pravidelných tvarů, které  nikde nic nepřetéká, a tak ani v plavkách nevypadá nějak nepatřičně, ale sexy.

V New Yorku se na večírku oslavovalo vydání tohoto „plavkového“ čísla a Ashley pochopitelně nemohla chybět. Mezi svými štíhlejšími kolegyněmi se rozhodně neztratila, právě naopak, stala se hvězdou večera!

Pánové, kteří by měli o vnadnou šestadvacetiletou modelku zájem, mají smůlu. Již čtyři roky je totiž provdaná!

Fandím
1 fanoušek
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Ashley Graham

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
krásné ženy, topmodelky, zahraniční modelky, nádherné modelky, celebrity na párty, párty celebrit, Sports Illustrated, Sports Illustrated párty, Sports Illustrated modelky, modelky online, XXL modelky, Ashley Graham modelka, Ashley Graham foto, Ashley Graham sexy foto, Ashley Graham XXL, Ashley Graham XXL modelka, Ashley Graham SI, Ashley Graham Sports Illustrated, plnoštíhlé modelky, Sports Illustrated časopis
TOPlist