To je krásy! Čeští plavci jako Pobřežní hlídka na pláži v Riu

16.08.2016

Máme to ale v olympijském týmu pohledné slečny a urostlé mladé muže! Jasně vás o tom přesvědčí video, které natočili naši plavečtí reprezentanti na plážích v Riu.

Foto: Youtube

Na plážích v Riu je prý bezpečno. O to se prý postarají naši plavci, kteří zde natočili video ve stylu znělky k Pobřežní hlídce a řekněme si popravdě, že vypadali ještě lépe než David Hasselhof a jeho parta.

Naši plavci mají totiž naprosto neuvěřitelně vypracované postavy, včetně dívek, které rozhodně nepůsobí nějak zavalitě, jak by se o plavkyních mohlo říkat. Kdepak, je jasně vidět, že  právě plavání dělá tu nejkrásnější postavu vůbec

Teď  ještě držme palce, aby také získali nějakou tu medaili a přidali ji medailovým žním, které jsou tak skvěle nastartované zejména našimi tenisty! 

Kategorie:
Celebrity, České celebrity, Videa,

Tagy:
pobřežní hlídka video, olympijské hry, olympiáda, Pobřežní hlídka, Olympiáda Rio, Pobřežní hlídka znělka, Pobřežní hlídka videa, Pobřežní hlídka youtube, Pobřežní hlídka Čeští plavci, čeští plavci foto, čeští plavci Rio, české plavkyně, české plavkyně video, české plavkyně videa
TOPlist