To je kočička! Mirranda Kerr jako leopardice na pláži nahoře bez!

01.04.2015

Australská modelka Mirranda Kerr (31) se nedávno předvedla tak, jak ji pánbůh stvořil. V reklamě na svoje organické produkty péče pleť zapomněla na makeup a podprsenku!

Miranda Kerr
Zdroj: Profimedia.cz

Mirranda byla první Australankou, která podepsala smlouvu se značkou Victoria's Secret, dnes již v řadách andílků neúčinkuje, ale je stále velmi vyhledávanou modelkou. V neposlední řadě je Mirranda až fanatickou vyznavačkou zdravého způsobu života, která nepoužívá prakticky jiné než organické produkty.

Možná, že právě tohle byl důvod, proč se svým bývalým Orlandem Bloomem (36) po šesti letech nadobro rozešla. O Orlandovi je známo, že si umí užívat života a asketický přístup krásné Mirrandy asi pro něj nebylo to pravé. Jejich synkovi Flynnovi jsou čtyři roky. Od rozchodu vystřídali oba různé partnery, ale z žádným dlouho nevydrželi. 

Fandím
4 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Miranda Kerr

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity, Nahé celebrity,

Tagy:
nahé modelky, Sexy modelky, žhavé fotky celebrít, nahé celebrity foto, nahé fotky celebrit, Miranda Kerr foto, australské celebrity, Miranda Kerr sexy fotky, australské modelky, nahé zahraniční modelky, Orlando Bloom ženy, Miranda Kerr topless, Miranda Kerr nahoře bez, Miranda Kerr žhavé foto, Miranda Kerr nahá foto, Miranda Kerr sexy foto, Miranda Kerr muži
TOPlist