To je kanec! Eddie Murphy se stane otcem devátého dítěte

16.04.2016

Herec Eddie Murphy (55) si libuje v plození dětí. Už v květnu se mu narodí deváté, převahu mají holky a děvčátko přijde na svět i nyní. Porodí mu ho přítelkyně Paige Butcher.

Eddie Murphy
Zdroj: Profimedia.cz

Řekněme si popravdě, že u muže povít devět dětí není zase taková potíž, problematické je se o všechny správně postarat a zabezpečit je. Eddie se ale zřejmě cítí na obojí, takže se prý již těší na své deváté dítě, které mu porodí australská kráska. Té je třicet šest let a půjde o její první dítě. Eddiemu je skoro o dvacet let více.

Ženatý byl jednou za modelku Nicol Michell Murphy, s tou ho pojil skutečně velmi dlouhý vztah, zamiloval se do ní již v roce 1988, v roce 2006 se však rozvedli. Jedno s dětí má také s Mel B, bohužel toto dítě odmítal a otcovství přijal až na základě testu DNA. 

Fandím
10 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Eddie Murphy

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Eddie Murphy foto, slavní herci, Eddie Murphy, Hollywood, černošské celebrity, Eddie Murphy online, Eddie Murphy fotografie, Eddie Murphy žena, Eddie Murphy děti, Eddie Murphy novinky, Eddie Murphy deváté dítě, Eddie Murphy šestá holčička, Eddie Murphy vztah, Eddie Murphy rodina, slavní černí herci, černí herci, dlouhé vztahy, dlouhé vztahy Hollywood
TOPlist