To je dílo přírody! Kelly Brook zcela nahá a povalující se po pláži

18.02.2015

Do jara je stále daleko, takže nezbývá než se potěšit fotkami z dalekých krajin, kde je stále teplo a slunečno. Kelly Brook (35) se nedávno pochlubila fotkou z takové dovolené, a že bylo na co se koukat!

Kelly Brook
Zdroj: Profimedia.cz

Kelly se totiž vystavila, jak se povaluje na pláži v písku a jediné, co ji kryje, je náhrdelník. Její rajcovní zadeček si tak může publikum užít do sytosti. Kelly má perfektní makeup a sexy vlhké vlasy, je jasné, že takhle kampaň bude zase mega úspěšná!

A to je Kelly modelkou, která se může navzdory trendu náctiletých androgynů pochlubit ženskými tvary. Naštěstí se Kelly rozhodně nechce těchto lepých tvarů  zbavovat nějakou drastickou dietou. Kelly bylo pouze vytýkáno, že někdy na jejích fotkách úřaduje až příliš Photoshop. Na poslední fotce je ale Kelly naprosto přírodní a tak to má být.

Fandím
12 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Kelly Brook

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity, Nahé celebrity,

Tagy:
nahé modelky, britské modelky, nahé zadečky, nahé dívky, Kelly Brook sexy fotky, nahé britské modelky, Kelly Brook sexy foto, kelly brook sexy, nahé britské celebrity, nahé zahraniční celebrity, Kelly Brook postava, Kelly Brook Love, Kelly Brook pozadí, Kelly Brook nahá foto, Kelly Brook nahé fotografie
TOPlist