To je ale vášeň! Jason Statham se zakousl do své přítelkyně Rosie Huntington-Whiteley

30.04.2014

I po čtyřech letech je to zřejmě romantika a pěkný oheň! Herec Jason Statham (46) své přítelkyni Rosie projevuje svou oddanost úplně všude, třeba na zadním sedadle taxíku!

Jason Statham
Zdroj: Profimedia.cz

Ačkoliv je herec o 19 let starší než jeho přítelkyně sedmadvacetiletá modelka a herečka Rosie Huntington-Whiteley (27), chová se jako zamilovaný mladíček.

Paparazzi párek odchytl poté, co si užili prima večeři v renomovaném suši restaurantu. Ven vyšli jako teenageři ruku v ruce a akční hvězda Jason Statham se evidentně nemohl dočkat, až budou o samotě.

Ještě v taxíku se totiž do své přítelkyně pěkně zakousl! Copak se asi dělo doma? Pár byl perfektně sladěný, i co se týká jejich outfitů.

Dlouhý antracitový kabát šel perfektně k Rosiným koženým kalhotám a sáčku! Jestlipak zde zaúřadoval stylista, nebo má Rosie po letech předvádění tak vybraný vkus?

Fandím
7 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Rosie Huntington-Whiteley, Jason Statham

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
paparazzi fotky, paparazzi foto, zahraniční herci, Jason Statham vztah, líbání celebrit, Jason Statham partnerka, Jason Statham přítelkyně, Rosie Huntington-Whiteley přítel, líbačka v autě, líbání v autě, celebrity líbání, starší přítel, Jason Statham paparazzi, celebrity paparazzi foto, sexuální předehra, herci foto, herci paparazzi foto
TOPlist