To je ale tělo! Daniela Peštová ukázala břicho jako valchu

05.01.2016

Modelka Daniela Peštová oslavila pětačtyřicítku, ale to pro ni rozhodně není důvod pro to nějak flákat péči o své tělo. Naopak, tvrdě maká a výsledky se prostě dostavily, jak nám to ukázala na fotce z posilovny.

Daniela Peštová
Zdroj: Instagram

Ve cvičení se Daniela asi pěkně vyžívá, neboť je zřetelně vyrýsovaná, bříško má pevné jako málokterá dvacítka a i její ramena vypadají štíhle a přitom namakaně. Podle Daniely šlo o výsledek třicetidenní výzvy, kdy lidé cvičili a nahrávali na internet obrázky, jak dopadli poté.

A Daniela už plánuje dále: „Nový rok je před námi, co by asi tak měla být nová výzva? Ráda bych zkusila triatlon, ale jsem hrozně slabý plavec!“ postěžovala si. Nicméně kdokoliv, kdo by chtěl mít bříško jako Daniela, ji může snadno následovat. Přesný rozpis třicetidenní výzvy totiž Daniela zveřejnila před pěti týdny, kdy s cvičením započala!

Fandím
4 fanoušci
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Daniela Peštová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity, Nahé celebrity,

Tagy:
ceske modelky, sexy celebrity, české krásky, krásné tělo, Daniela Pestová foto, odhalené celebrity, odhalené modelky, Daniela Peštová fotografie, Daniela Peštová online, vypracované tělo, československé modelky, zralé krásky, Daniela Peštová výzva, Daniela Peštová tělo, Daniela Peštová břicho, Daniela Peštová cvičení, vypracované břicho, zralé modelky
TOPlist