To je ale cvalík! V Austrálii se narodilo šestikilové dítě

03.05.2016

Australanka Breanna Sykes si užívá ty nejhezčí chvilky života. Narodilo se jí totiž první dítě, syn Zaid. Během porodu musela ale děsivě trpět. Její dítě vážilo bezmála šest kilo!

Zdroj: Reprofoto 9News Perth (2x)

Tenhle porod musel dědivě bolet. Breanna Sykes z australského Perthu čekala dítě a lékaři nerozpoznali ani díky ultrazvuku, že se jedná o dítě opravdu značné velikosti. Proto ji nechali rodit přirozeně. Po určité době ale seznali, že tohle dítě se normálně nenarodí.

Dokonce museli Breanně doporučit, aby přestala tlačit, neboť by si mohla roztrhnout pánev. Na řadu tedy přišel císařský řez, dítě zvážili a nestačili se divit. Vážilo totiž 5,9 kilogramů!

Oproti ostatním dětem je tak Zain jednou tak veliký. Jeho maminka ho však velmi miluje a je pro ní ten nejkrásnější  chlapeček na světě. 

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity, Videa,

Tagy:
austrálie, porod, rodina, kuriozity, šokující videa, Austrálie šestikilové dítě, šestikilové dítě, Breanna Sykes, Breanna Sykes Austrálie, Breanna Sykes dítě, velké děti, bolestivý porod, extrémně velké déti, extrémy, šestikilové novorozeně, Breanna Sykes porod, Breanna Sykes video, Austrálie novinky
TOPlist