To chcete vidět! Shia Labeouf úplně na plech a rapuje!

02.07.2015

Musíme přiznat, že tenhle chlapík nás prostě baví. Ve mnohdy sterilním prostředí Hollywoodu a jeho bakelitových hvězd připomíná Shia LaBeouf (29) konečně živého člověka, který si užívá život se všemi jeho krásami. Tedy, někdy až moc…

Shia LaBeouf
Zdroj: Youtube

V poslední době nás opravdu pobavilo video, na kterém je Shia zachycen na jakési outdoorové akci, jak oblečen jen do půli těla a hodně viditelně pod vlivem rapuje, což mu kupodivu i jde.

Jedná se prý o freestyle rap, tedy o rap, který si Shia vymýšlí impulzivně a na místě, takže všechna čest. V textu si utahuje třeba ze svého židovského původu, nebo z filmu Transformers, který ho proslavil, což publikum ocení.

Ještě před svým rapovým vystoupením se o Shiovi psalo v souvislosti s tím, že při natáčení jeho nejnovějšího filmu, narazil hlavou a musel být ošetřen v nemocnici. Shia je zkrátka zvíře a užijeme si s ním ještě spoustu srandy! 

Fandím
5 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Shia LaBeouf

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity, Videa,

Tagy:
vtipná videa, vtipné video, Rap, slavní herci, Shia LaBeouf foto, Shia LaBeouf video, vtipná videa celebrit, Transformers herci, Shia LaBeouf youtube, Shia LaBeouf filmy, Shia LaBeouf videa, Shia Labeouf rap, Shia Labeouf herec, Shia Labeouf role, rapující herci, hvězdy filmu Transformers, Transformers film
TOPlist