Tina si nechala vytetovat manžela Separa na stehno

18.11.2016

Slovenská zpěvačka a moderátorka Tina(32) je ze svého manžela Separa stále celá pryč. Dokonce si ho nechala vytetovat na stehno! 

Foto: TinaSlovakia / Instagram (2x)

Tina s projevy lásky opravdu nešetří. Nedávno se svěřila, že by chtěla mít se Separem alias rapperem Michalem Kmetěm další dvě děti a nyní si dokonce nechala vytetovat jeho obličej na stehno. Michal má vytetované "jen" její jméno. 

Separ totiž slavil třicáté narozeniny: "Tento muž mi pomohl na mé cestě sebepoznávání nejvíc na světě. Díky němu jsem dokázala odemknout svoje talenty, můj potenciál, pochopila som, co znamená sebeláska a jak je důležitá, odkrývá mou ženskou stránku. Je to nejdůležitější člověk v mém zivote. Spolu tvoříme celek, pro který jsou nejdůležitější Anička a Leo. Tento muž dnes vstoupil do čtvrté dekády svého života a já děkuji, že to zažívá se mnou."

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
slovenské celebrity, tetování, slovenské zpěvačky, tetování celebrit, rappeři, Tina Separ svatba, zpěvačka Tina, Tina Separ vztah, Tina Separ videoklip, Tina Separ song, Tina Separ dítě, tina separ, tina separ tetování
TOPlist